مجموعه آوش نت در روز های 16،15،14 آذر ماه تعطیل می‌باشد

بهترین مارک یخچال

بهترین مارک یخچال از نظر تعمیرکاران حرفه ای

بهترین مارک یخچال در آوش نت 

شاید تا همین چند سال پیش انتخاب و خرید یخچال فریزر تا این اندازه با نگرانی و دغدغه همراه نبود. چرا که قیمت یخچال فریزر معقول بود و آن را به یک انتخاب مادام العمر تبدیل نمیکرد و از طرف دیگر، تنوع برندها و تکنولوژی های استفاده شده در آنها به میزانی که امروز وجود دارد، نبود.

اما میتوان گفت خرید و انتخاب برند و نوع یخچال از مهمترین تصمیماتی ست که افراد در خرید لوازم آشپزخانه با آن مواجه هستند. به چند دلیل انتخاب برند یخچال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و نیازمند مطالعه و بررسی زیاد است.

بالا بودن قیمت یخچال فریزر نسبت به دیگر لوازم آشپزخانه و این موضوع که اغلب یخچال فریزر از لوازم خانگی ایست که تا سالها مهمان خانه ها ست و مرتبا تعویض نمیشود از دلایلی ست که انتخاب یخچال فریزر ره به دغدغه بسیار مهمی برای خانواده ها تبدیل میکند.

همچنین با ممنوعیت ورود برندهای خارجی لوازم خانگی و حمایت های بی سابقه دولت از تولید کنندگان داخلی از سال 97، برندهایی پا به عرصه ظهور گذاشته که تا پیش از آین اسمی از آنان وجود نداشت.

همچنین اگر قصد خرید برندهای خارجی بهترین مارک یخچال را داشته باشید متوجه خواهید شد که ورود آنها به کشور از مجاری غیر قانونی و به صورت قاچاق یا به صورت محدود از مجاری قانونی مانند بانه وارد کشور میشوند که اغلب نمیتوانند اعتماد مشتریان را جلب کنند.

در این شرایط چه یخچالی بخریم؟

در این مقاله بهترین مارک یخچال که با کمک و مشاوره تیم کارشناسی خدمات پس از فروش یخچال فریزر فیکسی نوشته شده تلاش کرده ایم مهمترین فاکتورهای خرید یخچال فریزر و همچنین انواع یخچال فریزر را مورد بررسی قرار داده و سپس به بررسی خدمات پس از فروش آنها بپردازیم تا بتوانید با در اختیار داشتن اطلاعات کافی در رابطه با خرید یخچال فریزر اقدام کنید.

از آنجایی که این مقاله با کمک کارشناسان فعال در حوزه تعمیرات یخچال فریزر نوشته شده است، توانسته ایم از منظر خدمات پس از فروش، تامین و کیفیت قطعات، پاسخگویی و سهولت تعمیر و دیگر مسائل مربوط به حوزه خدمات پس از فروش برندها را با یکدیگر مقایسه کنیم و از این منظر میتوان گفت که این مقاله منحصر به فرد است.

در خرید یخچال فریزر باید به چه مسائلی توجه کنیم؟

اگر قصد خرید یخچال فریزر را دارید حتما با وجود برندهای متنوع ایرانی و خارجی و انواع مختلف یخچال فریزر سردرگم شده اید.
نمیدانید یخچال ساید بخرید یا یخچال فریزر بالا پایین! آبسردکن آن خودکار و به برق شهری وصل شود یا دارای مخزن دستی باشد! اصلا برند ایرانی بخریم یا خارجی؟!

اما اگر ویژگی های یخچال فریزرها را دسته بندی کنید و از بین آنها انتخاب و سپس به انتخاب از بین برندهای مختلف که دارای ویژگی های مورد نیاز شما هستند بپردازید، انتخاب های محدودتر و در نتیجه ساده تری خواهید داشت.

نوع یخچال فریزر بهترین مارک یخچال

اولین موضوعی که بادی در مورد آن تصمیم بگیرید نوع یخچال فریزر است. یعنی مثلا یخچال فریزر بالا پایین میخواهید یا ساید؟

اما در این رابطه چطور باید تصمیم بگیریم؟

انتخاب نوع یخچال فریزر بهترین مارک یخچال به عوامل مختلفی وابسته ست:

• سلیقه مشتری

گاهی پیش میاید که برخی مشتریان به وجود آگاهی از مناسب تر بودن یک نوع از یخچال فریزر، به نوع دیگری از آن علاقه دارند حتی وقتی قیمت آن بالاتر بوده و مزایای بیشتری برایشان ندارد!
در ایران، اغلب در رابطه با یخچال فریزرهای ساید بای ساید این اتفاق رخ میدهد. یخچال فریزرهای ساید بای ساید مطلوبیت بسیاری نزد ایرانیان و به خصوص نو عروسان دارند در صورتی که شاید بتوان گفت یخچال فریزرهای بالا پایین از نظر ظرفیت و کارایی مناسب دو نفر بوده و همچنین مناسب آشپزخانه های کوچک خانه های امروزی هستند.

• ظرفیت یخچال فریزر

انواع یخچال فریزر از نظر ظرفیت با یکدیگر متفاوتند و هر کدام برای مقدار خاصی از مواد غذایی مناسب هستند. در واقع شاید بتوان گفت اصلی ترین دلیل به وجود آمدن مدل های مختلف یخچال فریزر تفاوت ظرفیت آنهاست.

در ادامه مدل های یخچال فریزر را به ترتیب ظرفیت آنها با یکدیگر مقایسه میکنیم:

1. یخچال فریزر های دوقلو; یخچال فریزرهایی با بیشترین ظرفیت

بزرگترین یخچال فریزرها، یخچال فریزرهای دوقلو هستند که مناسب خانوارهای پر جمعیت و آشپزخانه های بزرگ هستند.
هم یخچال و هم فریزر در این دسته از یخچال فریزرها بسیار بزرگ و جادار بوده و میتواند مقدار بسیار زیادی از مواد غذایی را در خود جای دهد.
شاید بتوان گفت برندهای الکترواستیل و هیمالیا پر فروش ترین برندها در ایران در زمینه یخچال فریزرهای دوقلو هستند.

جهت تعمیر یخچال ال جی در کرج کلیک کنید.

2. یخچال فریزرها درب فرانسوی French door

فرهنگ ذخیره سازی مواد غذایی در ایران با کشورهای غربی متفاوت است و شاید بتوان گفت به همین دلیل این مدل از یخچال فریزر با اقبال محدودی در ایران مواجه شد و به همین دلیل برندهای ایرانی به یراغ تولید این برندها نرفتند.
تنها برندی که یک مدل از این نوع را تولید کرد TCL بود که به دلیل اقبال کم تولید آن متوقف شد و در حال حاضر اگر خواهان این مدل ها هستید باید از برندهای خارجی استفاده کنید.
این یخچال فریزرها از دیگر مدل ها به غیر از دوقلو ظرفیت بالایی دارند اما فریزر کوچک و نامناسب، این مدل ها را برای مصرف کنندگان ایرانی نامناسب کرده است.

3. یخچال فریزرهای ساید بای ساید; محبوب ترین مدل در ایران

شاید بتوان گفت محبوب ترین یخچال فریزر ها بهترین مارک یخچال در ایران، یخچال فریزرهای ساید بای ساید هستند.
هرچند برخی از یخچال فریزرهای ساید باید ساید ظرفیتی کمتری از برخی از مدل های یخچال فریزر بالا پایین دارند اما این مدل ها با ظرفیتی بین حدود 20 تا 30 فوت غالبا از نظر ظرفیت بین یخچال فریزرهای بالا پایین و دو قلو قرار میگیرند.
شاید بتوان گفت محبوب ترین برندهای ساید بای ساید در ایران برندهای الجی و سامسونگ هستند که برندهای ایرانی مثل اسنوا، دیپوینت و دوو سعی در گرفتن جای این برندها را دارند.

4. یخچال فریزرهای بالا پایین/ پایین فریزر و بالا یخچال

اگر جمعیت خانواده شما بین 2 تا 3 نفر باشد و نخواهید برای یک یخچال ساید هزینه کنید و یا آشپزخانه ندارید که یخچال ساید در آن جای بگیرد باید از این نوع از یخچال فریزرها استفاده کنید.
ظرفیت یخچال و فریزر مناسب، اندازه جمع و جور، سهولت استفاده و قیمت مناسب ، این یخچال فریزرها را به پرفروش ترین مدل های یخچال فریزر برای خانواده های دو نفره و منازل کوچک تبدیل کرده است.
احتمالا بتوان گفت سامسونگ و اسنوا پرفروش ترین این مدل ها را دارا هستند.

5. بهترین مارک یخچال یخچال فریزرهای بالا پایین/ بالا فریزر و پایین یخچال

اگر به یاد داشته باشید تمام یخچال فریزرهای قدیمی به این شکل بودند و فریزر یا با درب جدا یا با یک در در داخل، در بالای یخچال قرار داشت.
اما له دلیل استفاده بیشتر از یخچال و نیاز به خم شدن برای هر باز استفاده از یخچال و همچنین ظرفیت کم فریزر، از محبوبیت این نوع یخچال فریزرها به مرور کاسته شد.

هرچند هنوز هم برخی افراد به دلیل نیاز به یخچال بزرگتر از فریزر یا اندازه کوچک آنها برای آشپزخانه های بسیار کوچک از این برند استفاده میکنند.
یخچال فریزرهای پارس و امرسان پر فروش ترین بهترین مارک یخچال در این نوع از یخچال فریزرها هستند.

جهت تعمیر یخچال دوو در کرج روی لینک کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *