مجموعه آوش نت در روز های 16،15،14 آذر ماه تعطیل می‌باشد

خرید چراغ مگنتی

خرید چراغ مگنتی | مشاوره رایگان نورپردازی و خرید چراغ های ریلی مگنتی

خرید چراغ مگنتی

انتخاب و تهیه چراغ مناسب برای استفاده کنندگان خانگی، معماران و سازندگان به راحتی امکان پذیر شد.

یکی از چالش‌هایی که معماران، سازندگان و مصرف‌کنندگان خانگی با آن روبرو هستند انتخاب و تهیه چراغ مناسب و مدرن و تامین روشنایی استاندارد و مقرون به صرفه است (خرید چراغ مگنتی). اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید با به‌روزترین تکنولوژی روشنایی و جدیدترین و پرفروش‌ترین چراغ‌های موجود در بازار آشنا شوید تا یک انتخاب هوشمندانه برای فضای مسکونی یا کسب و کار خود داشته باشید بهتر است با چراغ مگنتی آشنا شوید.

معرفی  و خرید چراغ مگنتی شرکت مهندسی روشنایی آراشید

چراغ دستگاهی است که نورتابیده از یک منبع نوری را پخش کرده به محل مورد نظر هدایت می‌کند و تامین کننده روشنایی دید شبانه است. با حضور تکنولوژی‌های جدید در زمینه روشنایی ما شاهد چراغ‌هایی با قابلیت‌های بسیار بالا هستیم. یکی از این محصولات مدرن و پرطرفدار که شرکت مهندسی روشنایی آراشید برای تامین روشنایی پیشنهاد می‌دهد، چراغ‌های مگنتی یا مغناطیسی هستند.
چراغ مگنتی یا مغناظیسی از دو جزء تشکیل شده است: ریل و ماژول که همان بخش نورده یا چراغ است. ماژول یا چراغ انواع مختلف دارد که بوسیله مغناطیس یا آهن ربا به ریل متصل می‌شود و به راحتی درون آن حرکت می‌کند. ریل ها یا بصورت توکار یا روی سطح کار یا آویز نصب می‌شوند.

با تماس با مجموعه ما می‌توانید از خرید لاین نوری بهره ببرید.

ریل چراغ مگنتی

در گذشته برای روشن کردن یک فضا، تعدادی چراغ بصورت ثابت در سقف نصب می‌شد و فضا را روشن می‌کرد. امروزه با سیستم‌های جدید روشنایی و پیشرفت تکنولوژی LED، می‌توان در سقف و دیوار چراغ‌های گوناگون با زاویه تایش مختلف را نصب کرد و در صورت نیاز آن‌ها را کم و زیاد نمود یا زاویه تابش را تغییر داد.

ریل چراغ مگنتی می‌تواند با یک طراحی مناسب در فرم‌های هندسی منظم و برای پوشش تمام نقاط یک فضا، داخل یا بر روی سقف و دیوار نصب شده تا چراغ ها درون آن قرار گیرد. شرکت روشنایی مهندسی آراشید در شوروم مجموعه انواع ریل را به نمایش گذاشته است.

انواع چراغ مگنتی موجود در شرکت مهندسی روشنایی آراشید

خرید چراغ مگنتی از نظر نوع و زاویه تابش نور به چند دسته تقسیم می‌شوند که با توجه به کاربری مورد نیاز، انتخاب می‌گردند. یعنی مصرف کننده یا مشاور روشنایی بر اساس نوع نوری که نیاز دارد می‌تواند ماژول مورد نظر خود را انتخاب کند. ماژول‌هایی که بیشترین استفاده را دارند عبارتند از:

  • ماژول نقطه‌ای در دو مدل ثابت و زاویه پذیر: برای تامین نور موضعی، به عنوان نمونه روشن کردن میز کار در محیط‌های مختلف
  •  ماژول خطی: برای روشن کردن محیط بصورت کلی و یکنواخت
  • ماژول استوانه‌ای: برای تامین نور تاکیدی مثل روشن کردن یک تابلو یا مجسمه
  • ماژول آویز: برای تامین نور دکوراتیو و وظیفه‌ای، مانند کانتر آشپزخانه و میز نهارخوری

ویژگی‌های ماژول‌های مگنتی

انواع چراغ مگنتی بوسیله خاصیت آهن‌ربایی به ریل متصل می‌شوند و به همین خاطر به راحتی می‌توان آنها را جابجا نمود. ولتاژ مورد استفاده در ریل 48 ولت دی سی است . یعنی هیچگونه خطری برای استفاده کنند هنگام لمس، جابجایی، نصب و یا خارج کردن ماژول ایجاد نمی‌کند. به زبان دیگر وقتی چراغ‌ها روشن هستند به راحتی می‌توان بدون نگرانی آن ها را جابجا نمود.

تنوع نورپردازی با چراغ های مگنتی

شرکت مهندسی روشنایی آراشید با توجه به سابقه و دارا بودن کادر حرفه‌ای در زمینه طراحی روشنایی و نورپردازی، توصیه می‌کند:

به دلیل تنوع خرید چراغ مگنتی ماژول‌های مگنتی که این امکان را به کاربر می‌دهد تا در یک فضا روش‌های نورپردازی مختلفی را هم زمان داشته باشد، در طراحی نورپردازی از این تکنولوژی مدرن و به‌روز استفاده شود. مثلا در یک فضای نمایشگاهی، نورهای مورد نیاز شامل، نور عمومی برای روشن کردن محیط، نور تاکیدی برای روشن کردن تابلوها و مجسمه‌ها و سایر المان‌های موجود و نور موضعی برای روشن کردن یک دیوار یا لوگو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با نصب یک ریل مگنتی در سقف نمایشگاه می‌توان در آن واحد و بصورت همزمان ماژول‌های خطی، نقطه‌ای و استوانه‌ای را در کنار هم درون ریل جای‌گذاری کرد تا تمام نیازهای روشنایی نمایشگاه را برآورده کند.

برای خرید انواع اس ام دی کلیک کنید.

مزیت چراغ مگنتی در تغییر دکوراسیون داخلی

با توجه به تنوع ماژول‌های مگنتی و امکان جابجایی آسان آن‌ها، نگرانی هنگام تغییر در دکوراسیون داخلی وجود نخواهد داشت. چرا که به آسانی و با یک کلیک ماژول را از نقطه‌ای به نقطه دیگر منتقل کرده و نور محل مورد نظر تامین می‌شود.

مزیت چراغ مگنتی در تغییر رنگ نور

ماژول‌ها دارای دمای رنگ نور نچرال و آفتابی هستند. با توجه به دمای رنگ نور مورد نیاز، همزمان ماژول‌های با دمای رنگ نوری متفاوت را می‌توان درون ریل برای اهداف مختلف نصب نمود .

مکان‌های استفاده چراغ مگنتی

به دلیل انعطاف پذیری بالای این سیستم روشنایی، چراغ مگنتی را تقریبا در هر فضای داخلی می‌توان استفاده کرد. این سیستم مدرن در فضاهای مسکونی، اداری، تجاری، گالری ها و موزه‌ها و حتی فضاهای آموزشی به خوبی قابل استفاده است.

خرید انواع چراغ مگنتی

بهتر است چراغ‌های مگنتی را به همراه ریل از یک مجموعه قابل اعتماد و حرفه‌ای در زمینه طراحی و اجرای روشنایی تهیه نمود. شرکت مهندسی روشنایی آراشید با در اختیار داشتن کادر حرفه‌ای و متعهد بهترین ومناسب‌ترین محصول با گارانتی قابل قبول و قیمت رقابتی را برای خدمات نورپردازی ارائه میدهد. برای انتخاب و تصمیم‌گیری هوشمندانه چراغ‌های مگنتی به همراه انواع ریل در شوروم این مجموعه موجود بوده و کارشناسان برای مشاوره در خدمت هستند.

نصب چراغ مگنتی

با توجه به طراحی روشنایی انجام شده برای فضای مورد نظر، ابتدا ریل‌ها بصورت توکار ، روکار و یا آویز نصب می‌گردند. قرار گرفتن ماژول‌ها در مرحله آخر و زمان استفاده انجام خواهد شد. مشاوران روشنایی شرکت مهندسی آراشید تعداد ماژول‌های مورد نیاز و نوع آن ها را بعد از خرید چراغ مگنتی محاسبه می‌نمایند.

تغذیه الکتریکی ریل

ریل‌ها توسط دو نوع درایور تغذیه می‌شوند. درایور داخلی مستقیما داخل ریل قرار گرفته و برای زمانی مناسب است که امکان قرار دادن درایور خارجی و سیم‌کشی آن وجود نداشته باشد. این درایورها کاملا با اندازه و رنگ ریل هماهنگ هستند و اتصال آنها به سادگی انجام می‌شود.

حالت دوم درایورهای خارجی هستند که خارج از ریل و در یک فضای از پیش تعیین شده قرار می‌گیرند و از طریق یک رابط به ریل متصل می‌شوند . بهتر است انتخاب نوع درایور از طریق مشاوره با یک فرد یا مجموعه آگاه انجام شود.

تعمیرات و نگهداری چراغ مگنتی

تنها بخشی که ممکن است در این سیستم روشنایی کارآمد نیاز به تعویض داشته باشد، تغذیه الکتریکی ریل است. شرکت مهندسی روشنایی آراشید کلیه محصولات خودر را گارانتی نموده و در صورت نیاز، آن را جایگزین خواهد کرد.
نحوه ارتباط با شرکت مهندسی روشنایی آراشید
کارشناسان حرفه‌ای این مجموعه مهندسی برای مشاوره رایگان تلفنی همیشه در خدمت هستند. جهت مشاوره با شماره های شرکت درج شده در وب سایت www.arashidlight.ir، اینستاگرام این شرکت به آدرس: @arshid.lighting تماس حاصل فرمایید.

آوش نت ارائه دهنده انواع خدمات پشتیبانی و نگهداری از شبکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *