طراحی سایت

طراحی سایت چیست؟

سایت شرکت، ویترین و شناسنامه حرفه شما به حساب می‌آید: برای طراحی وب سایت شرکتی باید طراحی گرافیک و قالب جذاب و منحصر بفردی داشته باشیم. کاربران با دیدن ظاهر سایت، شما و شرکتتان را قضاوت می‌کنند به همین دلیل باید برای طراحی سایت سازمانی و شرکتی به طراحی گرافیک سایت اهمیت زیادی بدهیم.
آنچه در این مقاله می‌خوانید

طراحی سایت اولین پله برای رشد در کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی است. اگر شما هم به دنبال اطلاعات کامل درباره طراحی سایت هستید بهتون پیشنهاد می کنیم این مقاله رو از دست ندهید.

طراحی سایت شرکتی چیست؟

امروزه بسیاری از شرکت‌ها برای معرفی شرکت و خدمات خود به کاربران برای شرکت خود طراحی سایت می‌کنند.
طراحی سایت شرکتی علاوه بر اینکه دامنه ارائه خدمات یک سایت را گسترده‌ تر می‌کند به برندسازی یک شرکت کمک زیادی می‌کند.

سایت شرکت، ویترین و شناسنامه حرفه شما به حساب می‌آید: برای طراحی وب سایت شرکتی باید طراحی گرافیک و قالب جذاب و منحصر بفردی داشته باشیم. کاربران با دیدن ظاهر سایت، شما و شرکتتان را قضاوت می‌کنند به همین دلیل باید برای طراحی سایت سازمانی و شرکتی به طراحی گرافیک سایت اهمیت زیادی بدهیم.

طراحی سایت شرکتی باید، یک طراحی واکنشگرا (Responsive) باشد. به این معنا که سایت شما در همه نمایشگرها و دستگاه‌های کاربری همچون: موبایل، آی پد، لپ تاپ و تبلت به خوبی بر مبنای صفحه، به نمایش داده شود.

امکانات سایت شرکتی

برای ساخت یک سایت شرکتی معمولا بخش‌های زیر را طراحی می‌کنند:

صفحه نخست

در صفحه نخست سایت، اطلاعات و نمود و ظاهر کلی شرکت مانند: نام شرکت، لوگوی شرکت، شعار شرکت و… به نمایش گذاشته می‌شود.
صفحه خدمات
در این صفحه خدمات و فعالیت‌های که آن شرکت ارائه می‌دهد به طور مفصل معرفی می‌شود.

اولین طراحی سایت توسط تیم برنرز

گالری یا آلبوم

در این قسمت از سایت عکس‌هایی از شرکت، یا خدمات و محصولات، گواهینامه‌ها و یا رویدادهایی که شرکت شما در آن شرکت کرده است برای کاربران به نمایش داده می‌شود.

قسمت بلاگ یا مقالات

در این قسمت باید مقالاتی مرتبط با خدمات شرکتتان قرار دهید. این مقالات و نوشته‌ها را باید تالیف خودتان باشد و از جای دیگر کپی نکنید. هم‌چنین برای نوشتن این مقالات باید اصول سئو داخلی سایت را رعایت کنید. یان نوشته‌ها باید جذاب باشند و اصول نگارشی و سئو را رعایت کرده باشند تا بتوانند افراد زیادی را به سایتتان هدایت کنند.

درباره ما

این قسمت از سایت می‌تواند شامل نوشتن، هدف تاسیس شرکت، تاریخ تاسیس شرکت، معرفی بخش‌های مختلف شرکت و معرفی هیئت مدیره و پرسنل باشد.

قسمت تماس با ما

در این قسمت باید؛ آدرس دقیق شرکت، شما تلفن‌ها و راه‌های ارتباطی با شرکت مانند ایمیل و نشانی شبکه‌های اجتماعی به نمایش داده شود.

اگر شرکت شما نمایندگانی نیز در شهرها و جاهای مختلف دارد آدرسشان باید در این صفحه قرار داده شود.

طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت شرکتی

قبل از تعیین تعرفه طراحی سایت باید هدف و انتظارات خود را از طراحی سایت مشخص کنید. هر سایت بنا به هدف آن از راه اندازی می‌تواند ساختاری متفاوت داشته باشد.

هزینه‌های طراحی سایت در بین شرکت‌های مختلف ممکن است متفاوت باشد، شما هنگامی که به دنبال یک شرکت طراحی سایت حرفه ای می‌گردید امکان دارد با طیف مختلفی از قیمت‌ها مواجه شوید.

حتی شاید تبلیغاتی با عنوان طراحی سایت رایگان نیز به چشمتان بخورد؛ برای تصمیم گیری بهتر در مورد قیمت طراحی سایت شما باید امکاناتی که پکیج‌های مختلف ارائه می‌دهند را با هم مقایسه کنید، نمونه کارهای شرکت را به دقت بررسی کنید و سپس تصمیم بگیرید.

 

 

 

 

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها
×

برای شروع گفتگو کارشناس مورد نظر خود را از لیست زیر انتخاب نمایید

×