خدمات اکتیو (Active) شبکه چیست؟

به مجموعه خدماتی که بر روی تجهیزات شبکه انجام می‌شود، خدمات اکتیو شبکه می‌گوییم.
اکتیو ( Active ) به معنای فعال است، و به معنای فعال بودن جریان برق در قطعه مورد نظر است، لذا به خدماتی که روی این قطعات فعال، انجام می‌شوند، خدمات اکتیو می‌گوییم.

خدمات اکتیو شبکه آوش نت

بخشی از خدمات اکتیو شبکه

مجازی سازی

راه اندازی شبکه ماکروسافتی

راه اندازی شبکه مایکروسافتی

راه اندازی سیستم تلفنی ویپ (VoIP)

راه اندازی سیستم تلفنی ویپ (VoIP)

راه اندازی مانیتورینگ

سیستم مانیتورینگ

راه اندازی سیستم های امنیت شبکه

راه اندازی سیستم های امنیت شبکه

راه اندازی سیستم پشتیبان گیری هوشمند (Backup)

راه اندازی سیستم پشتیبان گیری هوشمند (Backup)

خدمات Active شبکه چه کمکی به ما می‌کنند؟

مجازی سازی

مجازی سازی

با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، مجازی سازی به شما کمک می‌کند تا به جای خرید چندین دستگاه یا کیس های مختلف، از یک سرور قدرتمند برای راه اندازی تقریبا تمامی سرویس های شبکه استفاده کنید.

راه اندازی سیستم تلفنی ویپ

سیستم حرفه ای تلفنی ویپ، با امکانات و پایداری بسیار بسیار قوی تر از سانترال، هم اکنون در اکثر شرکت ها ایران و تقریبا تمامی شرکت های خارجی استفاده می‌شود.

مانیتورینگ

راه اندازی مانیتورینگ

بررسی سلامت و صحت تجهیزات شبکه، و ارائه گزارش های متنوع درباره نهوه فعالیت و استفاده کاربران شبکه از اینترنت، جزو امکانات پرکاربردی است که مانیتورینگ برای مجموعه شما به ارمغان می‌آورد.

امنیت

راه اندازی سیستم های امنیت شبکه

مسلما امنیت در همه زمینه ها امری بدیهی و ضروری است، در حوزه فناوری اطلاعات نیز اهمیت این موضوع چند برابر می‌شود. با راه اندازی سیستم های امنیتی می‌توانید احتمال سرقت یا از بین رفتن اطلاعات مهم کسب و کار خود را به شدت پایین آورید.

بکاپ

راه اندازی سیستم بک آپ هوشمند

ایجاد دو یا چند نسخه از اطلاعات مهم، احتمال از بین رفتن اطلاعات را در اثر وقایعی چون قطع برق، آسیب دیدن هارد، ویروسی شدن و… را از بین می‌برد و آسودگی خاطر را برایتان به ارمغان می‌آورد.

آوش نت چگونه به شما کمک می‌کند

ما در مجموعه آوش نت برای اجرای پروژه اکتیو ( Active )مراحل مختلفی را به ترتیب در نظر گرفته ایم تا هم کیفیت کار و همچنین زمان تحویل پروژه به صورت دقیق مشخص شود و بیشترین بازدهی را داشته باشد.

شماره یک

مرحله اول: بررسی اولیه

در این مرحله کارشناسان ما برسی وضعیت فعلی شبکه و امکانات موجود و با نیازسنجی دقیق، اطلاعات مورد نیاز را برای انجام پروژه و صدور پیش فاکتور، جمع آوری می‌کنند.

اطلاعاتی نظیر: درخواست کارفرما، تجهیزات مورد نیاز، بررسی امکان پیاده سازی پروژه روی زیرساخت فعلی

مرحله دوم : آینده نگری

در این مرحله که با همکاری کارفرما صورت می‌گیرد، کارشناسان ما با همفکری شخص کارفرما تدابیر لازم را برای آینده نگری و کاهش هزینه های احتمالی، می‌اندیشند.

مرحله سوم : اجرا (پیکربندی و پیاده سازی خدمات مورد نظر)

در این مرحله، پیکربندی خدمات شبکه طبق امر کارفرما (که در مرحله اول مشخص شد) انجام می‌شود.

مرحله چهارم : سنجش کیفیت خدمات انجام شده

در این مرحله کارشناسان خدمات انجام شده را از نظر کیفیت و کارایی بررسی می‌کنند، و در صورت تایید صحت سلامت و کارایی خدمات، کار را به کارفرما تحویل می‌دهند.

شماره چهار

پشتیبانی

پشتیبانی خدمات اکتیو امری بسیار مهم، جهت نگه داری کیفیت و کارایی خدمات انجام شده است، چه بسا خدمات بی‌کیفیت باعث آزرده خاطر شدن کارفرما و پرسنل مجموعه می‌شود، ما به این موضوع کاملا آگاهیم و به همین دلیل پلن های مختلفی را برای پشتیبانی تقدیم شما می‌کنیم، تا با تضمین خدمات خود و پشتیبانی خدمات، حس رضایتمندی را در شما افزایش دهیم.

مشاوره رایگانه!

همین الان میتونید از مشاوره رایگان استفاده کنید و با متخصص‌های مجموعه آوش تک تماس بگیرید و شرایط خودتون رو با ما در میان بگذارید.

ما بهترین راه حل را به شما پیشنهاد خواهیم کرد که هم از لحاظ هزینه برای کسب و کار شما به صرفه باشه و هم بهترین کارایی را برای مجموعه شما داشته باشه.

شما برای مشاوره میتوانید از طریق تلگرام، واتساپ و یا فرم روبرو با ما در ارتباط باشید و در مورد کسب و کار خود از ما مشاور بگیرید.

تلگرام

واتساپ