خدمات اکتیو شبکه

بخش نرم افزاری و کانفیگ شبکتو با خیال راحت به ما بسپار

خدمات اکتیو شبکه

به مجموعه فعالیت‌هایی که روی تجهیزات و دستگاه‌های سخت افزاری همانند روتر، سوئیچ، سرور و … انجام می‌شود تا یک شبکه کامل و بدون نقص از نظر سخت افزاری و نرم افزاری داشته باشیم، خدمات اکتیو در شبکه گفته می‌شود. 

بدون در نظر گرفتن خدمات اکتیو در هر شبکه ای، داشتن زیر ساخت مناسب سخت افزاری نمی‌تواند برای هیچ مجموعه ای  کارایی داشته باشد. 

برخی از خدمات این زمینه شامل راه اندازی و کانفیگ سرور و سرویس های مورد نیاز، نصب و راه اندازی فایروال، بک آپ گیری از سرور،راه اندازی خدمات ویپ و… می‌باشد. 

خدمات اکتیو شبکه آوش نت

این چیزیه که ما انجام می دهیم

خدمات اکتیو آوش نت ​

مشاوره راه اندازی بخش اکتیو

قبل از اقدام به راه اندازی هر شبکه ای، مشاوره رایگان را با کارشناسان ما تجربه کنید تا بهترین و به صرفه ترین راهکار را برای مجموعه شما در نظر بگیرند 

راه اندازی شبکه

در زمان مناسب با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن، حرفه ای ترین کارشناسان ما به مجموعه شما خواهند آمد و شرکت شما را بررسی خواهند کرد و بهترین زیر ساخت شبکه را پیاده سازی خواهند کرد.

پشتیبانی از سیستم ها 

تیم ما هیچگاه مشتریان را تنها نمی‌گذارد و برای کوچکترین مشکلات هم می‌توانید روی ما حساب کنید. پشتیبانی از شبکه یکی از مهمترین بخش های یک مجموعه است که تخصص کارشناسان آوش نت است.

خدمات اکتیو شبکه شامل چه مواردی می‌شود؟

مجازی سازی سرور

با استفاده از این تکنولوژی روز دنیا یعنی مجازی سازی، می‌توانید به جای خرید چندین دستگاه یا کیس های مختلف، از یک سرور قدرتمند برای راه اندازی تمامی سرویس های شبکه استفاده کنید.

راه اندازی سیستم بک آپ

ایجاد دو یا چند نسخه از اطلاعات مهم، احتمال از بین رفتن اطلاعات را در اثر وقایعی چون قطع برق، آسیب دیدن هارد، ویروسی شدن و… را از بین می‌برد و آسودگی خاطر را برایتان به ارمغان می‌آورد.

نصب انواع سیستم عامل‌

با توجه به نیاز کارفرما انواع سیستم عامل های مختلف مانند ویندوزهای ورژهای مختلف و یا سیستم عامل لینوکس نصب می‌شود. 

نصب و پیکربندی فایروال

یک شبکه بدون وجود فایروال در مقابل ویروس های و فایل های مخرب ضعیف است و ممکن است که هر لحظه دچار حملات هکرها قرار بگیرد. 

پیکربندی سخت افزارها

خدمات اکتیو شامل راه اندازی انواع دستگاه های سخت افزاری شامل مودم، روتر، سوئیچ و… می‌شود. 

راه اندازی سرویس های شبکه

برای استفاده بهینه از شبکه بهتر است که سرویس های مختلف را نصب و راه اندازی کنیم. 

راه اندازی آنتی ویروس

جلوگیری از کاهش سرعت سیستم یا آسیب های مخرب و بران ناپذیر و همچنین مهم تر از مهمه این موارد آماده سازی سیستم برای هک با راه اندازی یک آنتی ویروس امکان پذیر است. 

نصب و راه‌اندازی دامین

با راه اندازی یک دامین منابع و کاربران را کنترل و اطلاعات را به راحتی آنالیز کنید. 

مدیریت پهنای باند اینترنت

یکی از دغدغه هایی که اکثر مدیران شرکت ها و سازمان های مختلف به صورت روزمره با آن روبرو هستند، هزینه های بالای پهنای باند مصرفی و اینترنت کاربران شبکه سازمان و شرکت تحت سرپرستی شان می باشد. ما این موضوع را به راحتی می کنیم. 

برای راه‌اندازی و نصب تمامی خدمات مربوط به شبکه تماس بگیرید

کارشناسان آوش نت آماده هر گونه خدمات در زمینه اکتیو و پسیو از راه اندازی تا پشتیبانی هستند

به خدمات نرم افزاری شبکه نیاز دارید؟

برای دیدن پلن های پشتیبانی ویپ کلیک کنید

آوش نت چگونه در خدمات اکتیو شبکه به شما کمک می‌کند؟

ما در مجموعه آوش نت برای اجرای پروژه اکتیو ( Active ) مراحل مختلفی را به ترتیب در نظر گرفته ایم تا هم کیفیت کار و همچنین زمان تحویل پروژه به صورت دقیق مشخص شود و بیشترین بازدهی را داشته باشد.

مرحله اول: بررسی اولیه

در این مرحله کارشناسان ما برسی وضعیت فعلی شبکه و امکانات موجود و با نیازسنجی دقیق، اطلاعات مورد نیاز را برای انجام پروژه و صدور پیش فاکتور، جمع آوری می‌کنند.

اطلاعاتی نظیر: درخواست کارفرما، تجهیزات مورد نیاز، بررسی امکان پیاده سازی پروژه روی زیرساخت فعلی

مرحله دوم : آینده نگری

در این مرحله که با همکاری کارفرما صورت می‌گیرد، کارشناسان ما با همفکری شخص کارفرما تدابیر لازم را برای آینده نگری و کاهش هزینه های احتمالی، می‌اندیشند.

مرحله سوم : اجرا (پیکربندی و پیاده سازی خدمات مورد نظر)

در این مرحله، پیکربندی خدمات شبکه طبق امر کارفرما (که در مرحله اول مشخص شد) انجام می‌شود.

مرحله چهارم : سنجش کیفیت خدمات انجام شده

در این مرحله کارشناسان خدمات انجام شده را از نظر کیفیت و کارایی بررسی می‌کنند، و در صورت تایید صحت سلامت و کارایی خدمات، کار را به کارفرما تحویل می‌دهند.

سرویس های اکتیو در شبکه

FTP Server

VSAN

CRM

VLAN

Raid

VoIP

Active Directory

سطوح دسترسی

Email server

UTM

VDI

Firewall

آوش نت ارائه دهنده تخصصی خدمات اکتیو در زمینه شبکه

چرا آوش نت را برای خدمات اکتیو در شبکه انتخاب کنیم؟

ما در مجموعه آوش نت  در کنار خدمات اکتیو، آموزش کار با برخی از سرویس ها را هم به شما ارائه خواهیم کرد تا بتوانید بهترین عملکرد را در زمان پشتیبانی داشته باشید و یا دیگر نیازی به پشتیبانی از طرف هیچ شرکتی نداشته باشید.

راه اندازی با کیفیت بالا در اولین فرصت
ما در مجموعه آوش نت تمام تلاش خود را داریم تا در کمترین زمان ممکن مجموعه مشتریان خود را بررسی و بهترین راهکار ممکن را به آنها پیشنهاد دهیم.
پشتیبانی بدون قید و شرط
هر طور که شما مایل باشید خدمات مد نظر را دریافت خواهید کرد. اگر نیاز به پلن های ماهانه یا سالانه دارید یا موردی (ریموتی یا از راه دور) برای ما فرقی نمی‌کند. مشتری باید از مجموعه ما راضی باشد و راضی بماند.
ما اینجاییم برای پشتیبانی بهتر و کاهش دغدغه مدیران
تیم پشتیبانی ما همیشه آماده ارائه خدمات با کیفیت و کمک به مشتریان عزیز در سریع ترین زمان است. در کمترین زمان ممکن آماده پشتیبانی از زیرساخت مجموعه شما هستیم.
Previous
Next
مشاوره رایگانه؟

همین الان می‌توانید از مشاوره رایگان استفاده کنید و با متخصصین‌ مجموعه آوش نت تماس بگیرید و شرایط خودتان را با ما در میان بگذارید.
ما بهترین راه حل را به شما پیشنهاد خواهیم کرد که هم از لحاظ هزینه برای کسب و کار شما به صرفه باشه و هم بهترین کارایی را برای مجموعه شما داشته باشه.
شما برای مشاوره می‌توانید از طریق واتساپ و یا شماره تماس با ما در ارتباط ارتباط باشید و در مورد کسب و کار خود از ما مشاور بگیرید.

سوالات متداول