• موضوع مقاله

چگونگی خرید تجهیزات voip دست دوم و یا استوک ارزان

خرید تجهیزات دست دوم voip

خرید تجهیزات VOIP

برای تهیه تجهیزات VOIP با قیمت و کیفیت مناسب، نیاز به یک مشاوره تخصصی دراین زمینه خواهید داشت. شرکت آوش نت با دارا بودن مشاوران تخصصی در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

یک خرید مطمئن برای راه اندازی سیستم VOIP در مجموعه خود را داشته باشید. یکی از مسائلی که افراد برای خرید تجهیزات VOIP دارند این است که تجهیزات دست دوم یا استوکی که در بازار هست با قیمت مناسب با کارایی یکسان در مقایسه با تجهیزات نو ارائه‌ می‌شود.

بنابراین با مشاوره تخصصی در این زمینه بهترین و مناسب ترین خرید را تجربه کنید. از نمونه تجهیزات VOIP میتوان به تلفن های IP، گیت وی های VOIP و سانترال‌های سخت افزاری و همچنیی تجهیزاتی که به بهبود کارایی VOIP کمک می‌کند اشاره کرد.

بسیاری از تجهیزات VOIP بهتر است نو خریداری شود زیرا تجهیزات استوک کارایی مفید خود را بعد از مدتی از دست می‌دهند.

شرکت آوش با ارائه راهکارهای تخصصی درجهت راه اندازی انواع سرویس های مبتنی بر VOIP و فروش تجهیزات VOIP سعی دارد بهترین راهکار و بهترین مشاوره در جهت فروش تجهیزات VOIP را به مشتریان ارائه نماید.

خرید سرویس VOIP

یکی از معضلانی که بسیاری از مشتریان در روند خرید تجهیزات voip با آن روبه رو می‌شوند این است که برای استفاده از سرویس سیستم تلفنی VOIP باید چه هزینه‌ای را بپردازند.

خب باید گفت علاوه بر هزینه ای که برای تهیه تجهیزات VOIP می‌کنند،یک هزینه ای به طور جدا باید به عنوان هزینه نصب و راه اندازی سیستم تلفنی VOIP بپردازند.

از دیگر هزینه هایی که برای داشتن یک سیستم تلفنی VOIP ممکن است داشته باشید، استفاده از خطوط سیپ ترانک و یا سیپ فون مخابرات است که به شما امکاناتی نظیر استفاده از تماس های همزمان را می‌دهد.

امزوره با راه اندازی فیبر نوری در صنعت مخابرات ارائه خطوط سیپ ترانک و سیپ فون به شدت راحت تر شده است، چرا که به راحتی از طریق بستر فیبر نوری سرویس های مخابراتی را ارائه می‌دهند.بسیاری از شرکت ها در زمینه ارائه سرویس های مبتنی بر voip خدماتی را به مشتریان ارائه می‌کنند.

فروش VOIP دست دوم

امروزه برای راه اندازی سرویس های VOIP نیاز به یک سری سخت افزار ها نظیر سرور سخت افزاری برای نصب سیستم عامل ویپ، دستگاه های گیت وی برای تبدیل خطوط انالوگ مخابرات به صورت دیجیتال، آی پی فون(IP Phone) های فیزیکی و سایر تجهیزات سخت افزاری است.

در نظر داشته باشید تمام این نیاز های سخت افزاری برای راه اندازی سیستم تلفنی VOIP را می‌توانید به صورت دست دوم تهیه کنید.

بنابراین تا حدود زیادی در هزینه های این سرویس صرفه جویی کرده اید.به نظر می‌رسد با زیاد شدن تجهیزات استوک در این زمینه، بتوان نیاز های سخت افزاری VOIP را با بهترین هزینه و کیفیت برطرف کرد.

برای خرید تجهیزات voip از مشاوره در این زمینه به هیچ عنوان دریغ نکنید زیرا میتوانید با هزینه کمتر همان کارایی را از دستگاه‌ها داشته باشید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

قیمت VOIP

قیمت دهی VOIP یک دغدغه جدی برای مدیران شرکت هاست.به دلیل پراکندگی نرم افزارها، امکانات، مزیت ها، ماژول ها، توسعه دهندگان و… قیمت هایی که برای نصب و راه اندازی سیستم تلفنی VOIP داده می‌شود، بسیار با نوسان همراه است.

بنابراین مدیران IT برای دریافت بهترین قیمت در زمینه VOIP قبل از هرکاری باید با شرکت های مورد اعتماد مشاوره تخصصی و حرفه ای دریافت نمایند.

بسیاری از کارشناسان VOIP قیمت نصب و راه اندازی را به صورت غیر استاندارد تعیین می‌کنند.قیمت VOIP در درجه اول بر اساس نیاز های مشتری تعیین می‌شود. این نیازها ممکن است تاثیر زیادی برای قیمت VOIP داشته باشد. لذا اصول قیمت گذاری برای VOIP به هزینه های سخت افزاری، خدمات دریافتی، پشتیبانی VOIP درصورت لزوم و صرف زمان پروژه بستگی دارد.

خرید خط VOIP

همانطور که می‌دانید،برای راه اندازی سیستم تلفنی VOIP دربهترین حالت استفاده ازخطوط بهینه و جدید روی بسترهای نوین است.

بسیاری ازشرکت ها با ارائه این خطوط به کسبو کارشما رونق می‌بخشند.چراکه سرویس هاییی نظیرمالکیت خط، ارسال پیامک، گزارشات لحهظه‌ای، ضبط مکالمات، صف تماس و… را به شمادر این بستر ارائه می‌دهند.

این خطوط با استفاده ازتماس های همزمان ارتباط های تلفنی را آسان تر می‌کنند.لذا خریدخط voip درمقایسه با خطوط انالوگ به شدت بهینه تربوده و بسیاری از نیازهای ارتباطی شمارا برطرف خواهد کرد.

خریدخط VOIP به شما کمک خواهد کردبهترین پرفورمنس را درسیستم ارتباطی مجموعه خود داشته باشید.واز امکانات آن بهره مند شوید.

خرید سیپ ترانک ( SIP TRUNK )

یکی از سرویس هایی که درچندسال اخیر برای سیستم های مخابراتی مورد توجه عموم قرار گرفته است سیپ ترانک یا همان(SIP TRUNK) است.

سیپ ترانک به شما خدمات ارائه خط مخابراتی در بستر IP را می‌دهد. ترانک به ارتباطی گفته می‌شود که می‌توان چند ارتباط صوتی را از آن انتقال داد.

سیپ هم که مخفف(Session Initiation Protocol) است که پروتکولی برای انتقال صدا روی بسترشبکه می‌باشد.

 

سرویس های سیپ ترانک اولین بار توسط شرکت مخابرات روی بستر NGN ارائه شد و در حال حاضر تعداد زیادی از شرکت ها سرویس سیپ ترانک را ارائه می‌دهند.

همانطور که گفته شد خرید سرویس سیپ ترانک امکانات ویژه ای را دراختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید برای بهبود کسب و کار خود از این امکانات استفاده کنید.

فروشگاه تجهیزات VOIP

تجهیزات voip ازجمله مواردی است که باید توجه ویژه ای به آن کرد، زیرا یکی از اساسی ترین موارد برای راه اندازی سرویس voip است.

از این نظر باید به آن توجه کرد چون، 80 درصد پایداری یک سیستم تلفنی voip به تجهیزات سخت افزاری بستگی دارد. لذا خرید تجهیزات voip ازیک فروشگاه مطمئن در این زمینه توصیه می‌شود.

باید توجه داشت که تجهیزات بسار متنوعی در حوزه voip وجود دارد که می‌توان گفت از نظر سخت افزاری به شدت باهم متفاوت اند.لذا برای اینکه بتوان از نظر سخت افزاری و کیفیت محصولات voip برای خرید مقایسه ای صورت داد باید از تجربیات متخصصان در این زمینه بهره برد.

بی شک اگر به مشورت با افراد با تجربه اهمیت داده نشود، ممکن است بعدها در سیستم تلفنی شما مشکلی به وجود آید.

خرید تلفن VOIP

یکی از محصولات پر فروش درحوزه voip تلفن ویپ یا همان ip phone است که انواع مختلفی دارد.

خرید تلفن voip شاید برای اکثر مدیران it یک مسئله نسبتا پیچیده باشد. زیرا متنوع بودن تلفن ویپ در بازار بسیار زیاد است که باید از مشاوران زمینه voip برای خرید تجهیزات voip کمک بگیرید.

خرید تلفن voip هم از نظر سطح کیفی و هم از نظر کارایی شاید ساده به نظر برسد، اما در اصل تلفن های voip با توجه به نوع پروتکول ارتباطی برای سیستم تلفنی voip، نحوه استفاده آن ها و همچنین میزان مصرف انرژی بسیار اهمیت دارند.

امکاناتی که یک تلفن ویپ باید در اختیار شما قرار دهد با توجه به نیاز سازمان شما تعیین می‌شود.

از مزایای تلفن voip میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعداد داخلی های قابل رجیستر
  • امکانات ذخیره مخاطبین
  • دراختیار قراردادن سرویس های اینترنتی نظیرvpn
  • زیبایی
  • میزان مصرف انرژی
  • رابط کاربری ساده
  • پایداری، انعطاف پذیری
  • قابلیت اطمینان
  • و…

همانطور که گفته شد برای خرید تلفن ویپ با مشاوره تخصصی برای خرید با همکاران با تجربه یک خرید مطمئن را تجربه کنید.

فروش ip phone سیسکو

شرکت معتبر سیسکو با تجربه و قدمت بسیار زیاد در زمینه تامین تجهیزات سخت افزاری شبکه و ارائه خدمات کاربردی با محصولات متنوع در این زمینه پیشرو در صنعت it بوده و تقریبا 60 درصد زیرساخت شبکه های دیتاسنتر را تحت پوشش خود قرار داده است.

یکی از محصولات کاربرد شرکت سیسکو، تلفن voip یا ip phone است. همانطورکه می‌دانید ip phone سیسکو با انواع و اقسام مختلف در بازار وجود دارد.

باتوجه به اینکه شرکت سیسکو با تولید سیستم تلفنی voip مختص خود با پروتکول SCCP در زمینه voip خدمات ارائه می‌دهد لذا تقریبا تمامی ip phone های سیسکو از این پروتکول پشتیبانی می‌کنند. در نطر داشته باشید عمومی ترین پروتکول برای سیستم تلفنی voip پروتکول SIP است.

بنابر این یکی از مشکلاتی که مدیران it برای استفاده از ip phone های سیسکو دارند این است که از پروتکول SIP پشتیبانی نمی‌کنند.

خب با وجود این کارشناسان و برنامه نویسان تا حد بسیار زیادی این مسئله را با تولید فریم ویر برای ip phone های سیسکو حل کرده اند لذا برای استفاده از از برخی ip phone  های سیسکو بایدآن ها راتغییر فریم ویر داد.

البته این نکته را درنظر داشته باشید که ip phone  سیسکو با پشتیبانی از پروتکول SIP  هم به بازار عرضه شده است.

شما میتوانید با تماس با مهندسین آوش تک و مطرح کردن نیاز سازمانی خود، مشاوره رایگان در این زمینه دریافت کنید تا سرویسی متناسب با نیازهای خود با یک قیمت مناسب خریداری کنید.

6
یک پاسخ بنویسید

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 نظرات
3 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
3 نویسندگان دیدگاه
سیماییصحراییمجید کاظمیوحید مرادی آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
وحید مرادی
مهمان
وحید مرادی

سلام آقا این اجناس دست دوم تضمین کیفیت هم داره؟

صحرایی
مهمان
صحرایی

قیمت حدودی Gateway و همچنین IP Phone چقدره

سیمایی
مهمان
سیمایی

سلام آقا وقتتون بخیر. خودتون اجناس دست دوم هم دارید من میخوام ویپ راه بندازم نمیخوام خیلی هزینه کنم. دنبال جنس دست دوم با کیفیت برای تجهیزات شبکه میگردم

Open chat
کمک میخوای؟
سلام
ما آنلاین هستیم میتونیم کمکت کنیم؟
Powered by