خدمات راه اندازی شبکه

خدمات راه‌ اندازی شبکه سریع و دقیق!

درست همین جا و همین حالا وقتشه که شبکتو راه اندازی کنی
خدمات راه اندازی شبکه

خدمات راه اندازی شبکه

خدمات راه اندازی شبکه از دیگر خدمات ارائه شده توسط شرکت آوش نت است.

اینروزها ارتباطات درست و موثر دغدغه بسیاری از افراد و سازمان‌ها است. هیچ کسب و کاری بدون ارتباطات پیشرفت نخواهد کرد. زمانی که اهمیت آن برای هر فردی مشخص می‌شود، خدمات راه اندازی شبکه کمک می‌کند تا ارتباطات را به صورت صحیح، اصولی و تاثیرگذار شکل دهد.

در ادامه کلیه خدماتی که توسط شرکت آوش نت و متخصصان شبکه ما در این زمینه ارائه می‌شود را برای شما عنوان می‌کنیم.

همچنین برای ارتباط با کارشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ما اقدام نمایید.

خدمات نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری

نصب شبکه‌های کامپیوتری یکی از دغدغه‌های مهم و ضروری سازمان‌ها است. یک شبکه کامپیوتری ارتباط بین افراد سازمان و مدیران آن را مستحکم برقرار می‌کند.

یک سازمان کوچک یا بزرگ را در نظر بگیرید که همچنان برای ارتباط با یکدیگر باید کاغذهایی را بین خودشان جابجا کنند. چقدر از وقت و انرژی آن‌ها هدر خواهد رفت؟

یک شبکه کامپیوتری کمک می‌کند تا بین افراد یک ارتباط بهینه باشد. همچنین کلیه اسناد و مدارک آن‌ها در یک مکان امن ذخیره شود.

انواع خدمات نصب و راه اندازی شبکه

خدمات پسیو شبکه

خدماتی که در بخش پسیو شبکه ارائه می‌شود به صورت سخت افزاری است. در خصوص این نوع خدمات به طور کامل در خدمات پسیو شبکه توضیح دادیم اما در اینجا به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

خدمات اکتیو شبکه

خدمات اکتیو شبکه به صورت نرم افزاری اجرا می‌شود. برخی از این خدمات به شرح زیر می‌باشد:

مراحل نصب و راه اندازی شبکه

مرحله اول راه خدمات اندازی شبکه
ابتدا محل مورد نظر توسط متخصصین شبکه بازدید می‌شود. شبکه‌ای که باید پیاده سازی شود و امکاناتی که شما نیاز دارید در نظر گرفته می‌شود. یک طرح کلی از شبکه به شما ارائه خواهد شد. در این بازدید نظرات و درخواست‌های شما دریافت می‌شود. همچنین پیشنهادات کارشناسان به شما اعلام خواهد شد.
مرحله دوم خدمات راه اندازی شبکه
پس از بررسی‌ها نقشه شبکه و تجهیزات مورد نیاز به طور دقیق مشخص می‌شود. طبق آن مبلغ نیز اعلام خواهد شد.  نتیجه به صورت لیستی از تجهیزات همراه با مبلغ مشخص می‌شود. جزئیات طرح نیز برای شما کاملا توضیح داده خواهد شد. در این بازدید نظرات و درخواست‌های شما دریافت می‌شود. همچنین پیشنهادات کارشناسان به شما اعلام خواهد شد.
مرحله سوم خدمات راه اندازی شبکه
کارشناسان نصب شبکه برای راه اندازی آن با تعیین قرار قبلی، به محل مورد نظر می‌روند. در صورت نیاز به نصب در چندین جلسه، زمان آن با کارفرما هماهنگ می‌شود.در این بازدید نظرات و درخواست‌های شما دریافت می‌شود. همچنین پیشنهادات کارشناسان به شما اعلام خواهد شد.
مرحله چهارم خدمات راه اندازی شبکه
کارشناسان مربوطه کلیه مواردی که اجرا شده را در حضور کارفرما تست می‌کنند که مشکلی نداشته باشد. در صورت ایراد آن را رفع می‌کنند و کار به صورت کامل و بدون ایراد تحویل داده خواهد شد. در این بازدید نظرات و درخواست‌های شما دریافت می‌شود. همچنین پیشنهادات کارشناسان به شما اعلام خواهد شد.
بازدید
پیشنهاد
اجرا
تست و تحویل
آوش نت

چرا شرکت آوش نت را برای خدمات راه اندازی شبکه انتخاب کنیم؟

خدمات راه اندازی شبکه نیز مانند دیگر خدمات باید اصولی صورت پذیرد. در غیر این صورت مدام با مشکل مواجه خواهید شد. ارتباطات شما در شبکه قطع می‌شود. حتی اطلاعات خود را از دست خواهید داد.

پس اینکه مسئولیت راه اندازی شبکه خود را به چه شخص یا شرکتی ارائه دهید بسیار مهم است. و اما چرا می‌توانید شرکت آوش نت و متخصصان و کارشناسان آن را برای ارائه خدمات انتخاب کنید:

پشتیبانی

تماس با کارشناسان آوش نت

کارشناسان آوش نت آماده پاسخگویی به شما هستند. هر سوالی در زمینه راه اندازی و پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری دارید با ما تماس بگیرید.

هزینه خدمات راه اندازی شبکه

هزینه خدمات راه اندازی شبکه در شرکت آوش نت

همانطور که در توضیحات بالا مطالعه نمودید خدمات شبکه بسیار متنوع است. به همین دلیل هزینه آن با توجه به خدمات درخواستی شما مشخص خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی و مبلغ مورد نظر را اعلام کنند.

پشتیبانی

خدمات راه اندازی شبکه امری بسیار مهم، جهت نگه داری کیفیت و کارایی خدمات انجام شده است، چه بسا خدمات بی‌کیفیت باعث آزرده خاطر شدن کارفرما و پرسنل مجموعه می‌شود، ما به این موضوع کاملا آگاهیم و به همین دلیل پلن های مختلفی را برای پشتیبانی تقدیم شما می‌کنیم، تا با تضمین خدمات خود و پشتیبانی خدمات، حس رضایتمندی را در شما افزایش دهیم.

با پیگیری رضایت شما از نصب و راه اندازی بخشی از پشتیبانی ما انجام می‌شود.

پس از آن در صورت نارضایتی یا وجود مشکل، کارشناسان ما جهت عیب یابی اقدام خواهند کرد.

پشتیبانی در شبکه
مشاوره خدمات شبکه

مشاوره رایگانه

همین الان می‌توانید از مشاوره رایگان استفاده کنید و با متخصصین‌  مجموعه آوش نت تماس بگیرید و شرایط خودتان را با ما در میان بگذارید.
ما بهترین راه حل را به شما پیشنهاد خواهیم کرد که هم از لحاظ هزینه برای کسب و کار شما به صرفه باشه و هم بهترین کارایی را برای مجموعه شما داشته باشه.
شما برای مشاوره می‌توانید از طریق  واتساپ و یا شماره تماس با ما در ارتباط ارتباط باشید و در مورد کسب و کار خود از ما مشاور بگیرید.