خدمات شبکه

خدمات شبکه

اگه مشکلی داری یا میخوای شبکتو راه بندازی جای درستی اومدی

نصب و راه اندازی، خدمات پسیو، خدمات اکتیو شبکه، خدمات پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری و هر خدماتی که در راستای این زیرساخت باشد خدمات شبکه گفته می‌شود. اگر در فکر راه اندازی و یا حتی بهبود شرایط شبکه خود هستید به بهترین سایت شبکه ای آمده اید. آوش نت ارائه دهنده انواع خدمات در زمینه شبکه به تمامی شرکت های بزرگ و کوچک در تهران است. 

خدمات شبکه تیم آوش نت

شما دقیقا جای درستی آمدید

شرکت آوش نت ارائه دهنده مشاوره و خدمات این زمینه و ارائه راهکارهای تخصصی در این زمینه است.

پیاده سازی اصولی شبکه یکی از مهمترین دغدغه‌های کارفرمایان است. ما این دغدغه‌‎ها را تا حد امکان کم کرده ایم.

ما با تکیه برکارشناسان متخصص و متعهد، آماده ارائه خدمات شبکه در محل در تمامی حوزه ها همانند خدمات پسیو شبکه و خدمات اکتیو شبکه از جمله خدمات مجازی سازی سرور و دسکتاپ در بخش های مختلف، خدمات مشاوره، خدمات سیستم های تلفنی و VoIP هستیم.

جدا از تخصص و مهارت، تمرکز اصلی ما روی جلب رضایت مشتری بوده و سرویس های پیاده سازی شده متناسب با نیاز های شرکت شما ارائه خواهند شد.

آیا به دنبال یک متخصص شبکه حرفه ای در کمترین زمان هستید؟

تخصص‌‎های ما در زمینه شبکه

ما در زمینه های زیر آماده ارائه مشاوره رایگان، پیشنهاد و پیاده سازی راه کارهای تخصصی و فنی برای شبکه های کامپیوتری شما هستیم.

رفع ایرادات شبکه

با یک تلفن و ارتباط با کارشنایسان حرفه ای ما می‌توانید در کمترین زمان ممکن ایرادت شبکه خود را به صورت حضوری یا غیر حضوری رفع کنید

راه اندازی شبکه

مشاوره قبل از اجرا، بازدید از محل مشتری در صورت امکان و مشاوره خرید تجهیزات به صرفه، یکی از مهمترین خدمات شبکه های کامپیوتری شرکت آوش نت است.

خدمات پسیو شبکه

راه اندازی، کابل کشی، ترانکینگ و داکت کشی و همچنین ساخت زیرساختی متناسب با نوع شبکه و حجم کاری شما یکی دیگر از تخصص های ماست.

خدمات اکتیو شبکه

بعد از راه اندازی سیستم شبکه ای نیاز به کانفیگ های نرم افزاری و ساخت یک شبکه پایدار و امن است. همچنین چک کردن اطلاعات و صحت درستی شبکه دیگر خدمات آش نت است.

نصب و پیکربندی تجهیزات شبکه

نگهداری و پشتیبانی تجهیزات پسیو واکتیو شبکه از دیگر تخصص های ما در این زمینه است.

راه اندازی دامین

برای استفاده بهینه تر از شبکه های کامپیوتری باید یک دامین راه اندازی کرده و از خدمات بینظیر ان استفاده کنید. ما آماده ارائه مشاوره و راه اندازی دامین هستیم.

اعزام کارشناس حضوری

در صورتی که امکان اعزام حضوری کارشناس باشد، در کمترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده ارئه خدمات حضوری هستند.

راه‌اندازی سیستم ذخیره سازی

اطمینان از عملکرد و کارایی شبکه یکی دیگر از واجبات هر مجموعه است. ما در این بخش سیستم بک آپ گیری دوره ای را برای ششرکتها فراهم خواهیم کرد.

دوربین مدار بسته

این روزها ضرورت خدمات دوربین‌ مدار بسته برای همه آشکار شده است. بخش بزرگی از احساس امنیت در کسب و کار و زمینه فعالیت شما را این دستگاه تامین می‌کند.

پشتیبانی شبکه

بازدیدهای دوره ای از زیر ساخت پسیو و همچنین تست شبکه و چک کردن قسمت اکتیو شبکه از دیگر انواع خدمات ما است.

خدمات VoIP

اقتصادی ترین و با کیفیت ترین خدمات سیستم های تلفنی Voip را به شما ارائه خواهیم داد. با اجرای voip از امکانات بی نظیر آن بهره مند می‌شوید.

فروش تجهیزات دست دوم

دستگاهای مینی پی سی و تلفن های تحت شبکه استوک می‌تواند جایگزین خوبی برای کاهش هزینه های راه اندازی یک شبکه باشد. بهترین و با کیفیت ترین این تجهیزات را برای شما ارسال خواهیم کرد.

یک مجموعه نیاز به چه خدمات شبکه ای دارد؟

پشتیبانی

تماس با کارشناسان آوش نت

کارشناسان آوش نت آماده پاسخگویی به شما هستند. هر سوالی در زمینه راه اندازی و پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری دارید با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی هم انجام می‌شه؟

خدمات پشتیبانی شبکه در هر زمینه ای امری بسیار مهم، جهت نگه داری کیفیت و کارایی خدمات انجام شده است، چه بسا خدمات بی‌کیفیت باعث آزرده خاطر شدن کارفرما و پرسنل مجموعه می‌شود، ما به این موضوع کاملا آگاهیم و به همین دلیل پلن های مختلفی را برای پشتیبانی تقدیم شما می‌کنیم، تا با تضمین خدمات خود و پشتیبانی خدمات، حس رضایتمندی را در شما افزایش دهیم.

با پیگیری رضایت شما از نصب و راه اندازی بخشی از پشتیبانی ما انجام می‌شود.

پس از آن در صورت نارضایتی یا وجود مشکل، کارشناسان ما جهت عیب یابی اقدام خواهند کرد.

مشاوره چی رایگانه !

همین الان میتوانید از مشاوره رایگان َشبکه استفاده کنید و با متخصصین‌  مجموعه آوش نت تماس بگیرید و شرایط خودتون رو با ما در میان بگذارید.
ما بهترین راه حل را به شما پیشنهاد خواهیم کرد که هم از لحاظ هزینه برای کسب و کار شما به صرفه باشه و هم بهترین کارایی را برای مجموعه شما داشته باشه.
شما برای مشاوره می‌توانید از طریق  واتساپ و یا شماره تماس با ما در ارتباط ارتباط باشید و در مورد کسب و کار خود از ما مشاور بگیرید.

در واقع می‌توان گفت شرکت هایی که این خدمات را ارائه می‌دهند مدیریت و راه اندازی بخش زیر ساخت یک مجموعه بزرگ یا کوچک را به عهده می‌گیرند. یه در واقع ستون فقرات شبکه یک سازمان دست مجموعه هایی همانند ما است. 

ما در چند بخش خدمات شبکه را ارائه می‌دهیم. یکی از این خدمات مربوط به پسیو یا در واقع بخش پسیو و زیر ساخت می‌باشد. 

در بخش زیر ساخت که شامل کابل کشی، مستند سازی، بازدید از محل پروژه و  خرید تجهیزات می‌شود، بعد از تماس مشتری و بررسی پروژه کارشناس مربوطه به محلی که مشتری تعیین می‌کند مراجعه کرده و بعد از بازدید و تعیین نقشه اولیه و برآورد هزینه اولیه و مشاوره با دیگر کارشناسان مجموعه، مشخص می‌کند که چه تعداد تجهیزات و چند متر کابل مورد نیاز است. 

در مرحله بعدی نیاز است که پیش فاکتور برای مشتری ارسال شود. در این مرحله دو پیش فاکتور یک عدد با تجهیزات نو و یک عدد با تجهیزات دست دوم ارسال می‌شود. دقت داشته باشید که همیشه نیاز نیست که تمامی وسایل را نو تهیه کرد. در برخی موارد خرید وسایل کار کرده به صرفه تر و مناسب تر است. بعد از تایید کارفرما تکنسین ها به محل پروژه رفته و شروع به کار می‌کنند. بهتر است که در حین کار اگر کارفرما اگر جای نود را می‌خواهد عوض کند به تکنسین بگوید و این مورد را به انتهای کار موکول نکند. 

بعد از اتمام کار مرحله تست کابل کشی است. با دستگاه هایی که در اختیار دارند کابلها را چک کرده تا از انتقال دادها اطمینان حاصل کنند. بعد از آن نوبت به نصب تجهیزاتی مانند روتر، سوئیچ و کامپیوترها و … می‌رسد. 

تمامی دستگاه ها که نصب شد، تست نهایی شبکه صورت می‌گیرد. 

یکی دیگر از خدماتی که در این زمینه ارائه می‌شود زمینه اکتیو است. در زمینه خدمات اکتیو شبکه می‌توان گفت که هر گونه فعالیت نرم افزاری و تنظیماتی که کارشناسان شبکه انجام می‌دهند شامل این دسته می‌شود، اما به طور دقیق تر موارد زیر را در بر می‌گیرد: 

 • نصب انواع نرم افزار
 • کانفیگ دستگاه های سخت افزاری همانند سوئیچ و …
 • نصب و راه اندازی اکتیو دایرکتوری دامین و … 
 • پشتیبانی شبکه 
 • امنیت شبکه 
 • راه اندازی سیستم تلفنی voip 
 • پشتیبانی voip 
 • راه اندازی کریو 
 • و…. 

آوش نت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه در تهران در سطح کشور فعالیت می‌کند. آوش نت با ارائه‌ی خدمات تخصصی راه‌اندازی و پشتیبانی شبکه و همچنین خدمات IT به شرکت‌های معتبر در سراسر کشور، کارنامه‌ی درخشانی دارد. برای راهنمایی و مشاوره رایگان در مورد هر یک از خدمات شبکه با کارشناسان ما تماس بگیرد.


خدمات پشتیبان شبکه

پشتیبانی یکی از مهم‌ترین بخش‌های مربوط به خدمات در شبکه است. خرابی یک کامپیوتر منجر به ناکارآمدی و قطع شدن بخشی از شبکه و قطع دسترسی یک کاربر به شبکه می‌شود. در صورتی که این بخش از شبکه کارایی مهم داشته باشد در برخی مواقع می‌تواند منجر به قطع شدن کل شبکه و اتلاف وقت برای چندین کاربر دیگر شود. وظیفه‌ی پشتیبانی در این مواقع بررسی مشکل و رفع هر چه سریع‌تر خرابی است. حال فرض کنید یک شبکه پشتیبان شبانه روزی نداشته باشد و در این مواقع کسی برای رسیدگی به مشکل اقدام سریع انجام ندهد. قطعاً در این مواقع زمان اتلاف شده برای برقرار مجدد شبکه و دسترسی‌ها بسیار زیاد خواهد بود و در برخی مشاغل منجر به ضررهای مالی زیادی می‌شود. 

 

آوش نت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه در سطح کشور فعالیت می‌کند. آوش نت با ارائه‌ی خدمات تخصصی راه‌اندازی و پشتیبانی شبکه و همچنین خدمات IT به شرکت‌های معتبر در سراسر کشور، کارنامه‌ی درخشانی دارد. برای راهنمایی و مشاوره رایگان در مورد هر یک از خدمات شبکه با کارشناسان ما تماس بگیرد.

خدمات پشتیبان شبکه

پشتیبانی یکی از مهم‌ترین بخش‌های مربوط به خدمات شبکه است. خرابی یک کامپیوتر منجر به ناکارآمدی و قطع شدن بخشی از شبکه و قطع دسترسی یک کاربر به شبکه می‌شود. در صورتی که این بخش از شبکه کارایی مهم داشته باشد در برخی مواقع می‌تواند منجر به قطع شدن کل شبکه و اتلاف وقت برای چندین کاربر دیگر شود. وظیفه‌ی پشتیبانی در این مواقع بررسی مشکل و رفع هر چه سریع‌تر خرابی است. حال فرض کنید یک شبکه پشتیبان شبانه روزی نداشته باشد و در این مواقع کسی برای رسیدگی به مشکل اقدام سریع انجام ندهد. قطعاً در این مواقع زمان اتلاف شده برای برقرار مجدد شبکه و دسترسی‌ها بسیار زیاد خواهد بود و در برخی مشاغل منجر به ضررهای مالی زیادی می‌شود.

چرا داشتن پشتیبان شبکه مهم است؟

شرکت‌های بزرگ یک بخش مربوط به فناوری اطلاعات و ارتباطات دارند که به صورت ویژه مشکلات شبکه را بررسی و رفع می‌کند. اما این امکان برای شرکت‌های کوچک وجود ندارد که هزینه‌ی گزاف برای داشتن یک تیم فناوری اطلاعات را متحمل شوند، اما در عین حال نداشتن پشتیبان شبکه مشکلات زیادی را به دنبال خواهد داشت. شرکت آوش نت با ارائه‌ی خدمات شبکه با کمترین هزینه و بیشتری امکانات این مشکل را برای استارت آپ‌ها و کسب و کارهای کوچک فراهم کرده است تا از خدمات پشتیبانی شبکه استفاده کنند. خدمات شبکه آوش نت در دو زمینه‌ی سخت‌افزار و نرم‌افزار ارائه می‌شود. بخش خدمات شبکه سخت‌افزار شامل خدمات زیر است:

 1. عیب‌یابی از زیر ساخت شبکه (خدمات پسیو شبکه)
 2.  ارائه مشاوره در زمینه ارتقاء و خرید سخت افزار جدید
 3. خدمات شبکه مربوط به عیب‌یابی سخت افزاری شبکه
 4. بازدید دوره‌ای از شبکه
 5. مانیتورینگ سخت افزاری شبکه
 6. و ..

خدمات شبکه آوش نت در بخش پشتیبانی و در قسمت نرم افزار شامل موارد زیر است:

 1. نصب و به روز رسانی ویندوز سرور
 2. نصب و ارتقاء نرم افزارهای موجود در شبکه
 3. نظارت بر سیستم نرم افزاری شبکه
 4. پشتیبانی و نگهداری از اطلاعات موجود در شبکه
 5. پیشگیری از وقوع مشکلات مختلف نرم افزاری در شبکه
 6. و …

امروزه بسیاری از شرکت‌ها برای برقراری تماس‌های درون سازمانی از خدمات ویپ استفاده می‌کنند. استفاده از ویپ علاوه بر کاهش قابل توجه هزینه‌های تلفن و برقراری ارتباط، امکانات متنوعی نیز در اختیار کارکنان قرار می‌دهد. تیم تخصصی آوش نت با تیم تخصصی و استفاده از دانش روز دنیا، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات ویپ به شرکت‌ها است. سال‌ها تجربه‌ی فعالیت در زمینه خدمات شبکه باعث شده است که تیم آوش نت بتواند بهترین خدمات را به شرکت‌ها و سازمان‌ها با کمترین هزینه ممکن ارائه کند.

چرا راه اندازی ویپ برای شرکت‌ها و سازمان‌ها ضروری است؟

1- کاهش هزینه تلفن

اولین و شاید مهم‌ترین دلیل راه اندازی و استفاده از خدمات ویپ، کاهش قابل توجه هزینه‌های تلفن و برقرار ارتباطات است. 

2- عدم نیاز به کابل کشی

وجود خطوط متعدد تلفن و راه اندازی آن‌ها نیاز به کابل کشی پیچیده دارد. هزینه‌ی برقرار این کابل کشی و همچنین تعمیر و نگهداری آن در گذر زمان قابل توجه است. در حال که استفاده از خدمات ویپ نیازی به کابل کشی ندارد. 

2- عدم وابستگی به محیط

کابل کشی برای خدمات تلفن باعث می‌شود خدمات ارائه شده به محیط وابسته باشد و در صورت جابه جایی ساختمان شرکت هزینه‌های زیادی را برای راه اندازی مجدد به سازمان تحمیل خواهد کرد. در راه اندازی خدمات ویپ به دلیل عدم وجود هرگونه کابل کشی اضافه و اختصاصی بدون توجه به محیط می‌توان هر گونه خدماتی را برای شرکت راه اندازی کرد. همچنین در صورت جابه‌جایی شرکت نگرانی بابت انتقال خدمات ویپ و هزینه‌های بالای انتقال وجود ندارد. 

کیفیت بالای تماس ویپ

تماس ویپ در بستر اینترنت برقرار می‌شود و به همین دلیل کیفیت تماس نسبت به تماس در سامانه‌های دیگر بسیار بالاتر است. 

کاربری آسان از تلفن ویپ

استفاده از خدمات ویپ بسیار راحت است و با یک جلسه آموزشی کوتاه تمامی کارکنان می‌تواند استفاده کامل از همه‌ی خدمات ویپ را یاد بگیرند. تماس تلفنی مشابه تماس تلفنی معمولی است و مشکلی بابت پیچیده بودن کاربری وجود ندارد. 

 

خدمات شبکه کامپیوتری در تهران 

خدمات راه اندازی شبکه که شامل طراحی، نصب و پیاده سازی شبکه است، در صورتی که به درستی انجام نشود می‌تواند یک شبکه را از همان ابتدای کار تا انتها با اختلال مواجه کند. شرکت آوش نت با بهره گیری از دانش روز دنیا طراحی نصب و پیاده سازی شبکه را به درستی و بر اساس برنامه ریزی انجام می‌دهد، تا جابه جایی و ذخیره دیتا، صدا، تصویر، وایرلس، برقراری امنیت شبکه و همچنین اجرای درست برنامه‌های کاربردی بدون عیب و نقص انجام شود.
شرکت آوش نت با بازدید از محل نصب شبکه، مشاوره لازم برای انتخاب بهترین شبکه، طراحی، نصب و پیاده‌سازی آن را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد. به طور کلی خدمات راه اندازی شبکه به دو بخش تقسیم می‌شود.

۱. خدمات پسیو شبکه که شامل نصب زیرساخت و سخت افزار شبکه است و هدف آن پیاده سای بستر لازم برای نصب برنامه‌های کاربردی، سرویس‌ها و سیستم‌های شبکه‌ای است.

۲. خدمات اکتیو شبکه که شامل نصب نرم افزارها و سرویس‌های شبکه بوده و هدف آن نصب نرم افزارهای لازم برای عملکرد بهینه شبکه است.

خدمات شبکه مربوط به جابه‌جایی و ارتقاء تجهیزات

زمانی که شرکت‌ها جابه‌جا می‌شوند یکی از نگرانی‌های همیشه مدیران جابه‌جایی خدمات شبکه به ساختمان جدید است. در این مورد شرکت آوش نت با حضور در محل و بررسی موقعیت مکانی بهترین عملکرد لازم را برای جابه‌جایی شبکه خواهد داشت. امکان سنجی و پیش بینی‌های لازم انجام شده، تمامی نکات در نظر گرفته‌ می‌شود و سعی خواهد شد این جابه‌جایی کمترین هزینه را برای سازمان به همراه داشته باشد.

مراحل خدمات راه اندازی شبکه در شرکت آوش نت

1- تماس با کارشناسان آوش نت یکی از بهترین شرکت های شبکه کامپیوتری در تهران
برای شروع فرآیند راه اندازی شبکه و همچنین دریافت مشاوره رایگان، با کارشناسان آوش نت تماس بگیرید. کارشناس مربوطه اطلاعات لازم را از شما دریافت کرده و بر اساس آن بهترین طرح ممکن را به شما پیشنهاد می‌دهد. پس از قبول طرح از سمت شما با اعلام زمان بندی مناسب کارشناسان برای بررسی اولیه در محل حاضر می‌شوند.

2- بررسی موقعیت مکانی، ارائه‌ی مشاوره و راهکار مناسب
با بررسی موقعیت مکانی شرکت، مشاوره‌های لازم و طرح‌های قابل اجرا به مشتری ارائه می‌شود. پارامترهای سرعت، کاهش هزینه و امنیت شبکه در تمامی طراح‌های ارائه شده در نظر گرفته می‌شوند. پس از توافق نهایی، شرکت آوش نت شروع به طراحی و برنامه‌ریزی برای طرح نهایی می‌کند و زمان بندی دقیق انجام پروژه را به شما ارائه می‌دهد.

3- شروع پیاده سازی شبکه
تیم متخصص آوش نت در محل شرکت مستقر می‌شوند و بر اساس برنامه زمانی تعیین شده شروع به پیاده سازی شبکه بر اساس طراحی تأیید شده می‌کنند.

4- اتمام کار و تهیه گزارش نهایی
پس از اتمام پیاده سازی، تست و راه اندازی شبکه، گزارش کامل از نحوه‌ی نصب، عملکرد صحیح شبکه به شما ارائه می‌شود. توضیحات و آموزش‌های لازم به کارکنان داده می‌شود تا مشکلی بابت عملکرد شبکه وجود نداشته باشد. در صورتی که سؤالی در مورد شبکه وجود داشته باشد در این مرحله می‌توانید با کارشناس شبکه تماس گرفته و توضیحات لازم را دریافت کنید.

5- رضایت نامه پایان کار
پس از تکمیل پروژه و آموزش‌های لازم فرم نظرسنجی توسط مشتریان پر می‌شود تا در صورتی که نارضایتی در مورد کار وجود دارد در اسرع وقت حل شود.

خدمات شبکه های کامپیوتری در حوزه امنیت 

برقراری امنیت شبکه یکی از مهم‌ترین فیلدهای مربوط به خدمات شبکه است که پس نه تنها در زمان نصب و راه اندازی شبکه، بلکه در زمان اجرا نیز باید به آن توجه کافی شود. خدمات امنیت شبکه در چند زمینه‌ی مختلف از امنیت فیزیکی تا امنیت نرم افزارها و داده‌ها در شبکه انجام می‌شود. امنیت شبکه به پارامترهای مختلفی بستگی دارد و در صورت عدم رعایت ممکن است باعث بروز مشکلات زیادی در شبکه شود.

1- امنیت فیزیکی شبکه
امنیت فیزیکی شبکه مربوط به حفظ فیزیکی اجزا و تجهیزات شبکه است. تجهیزات شبکه از نظر الکترونیکی بسیار حساس هستند و در صورتی که در محیط‌های نامناسب قرار بگیرند امکان آسیب دیدن اجزا وجود دارد. یکی مواردی که کارشناسان شبکه در هنگام بررسی موقعیت نصب شبکه باید به آن دقت داشته باشند، برقرار محیط مناسب برای قرارگیری تجهیزات یک شبکه امن است.

2- امنیت فنی و اجرایی شبکه
امنیت فنی شبکه مربوط به برقراری تمهیدات لازم برای امنیت اطلاعات داخل شبکه است. با توجه به درخواست کاربر برای ارائه دسترسی‌ها می‌توان امنیت شبکه را ارتقاء بخشید و یا کم کرد. در نظر داشته باشید که در صورت ارائه‌ی دسترسی‌های در سطح بالا به همه‌ی کاربران شبکه به همان اندازه امنیت اطلاعات شبکه تضعیف می‌شود. در این زمینه مشاور شبکه باید اطلاعات کافی به شما ارائه دهد تا تصمیم‌گیری در مورد دسترسی‌های کاربران یک سازمان حساب شده و با برنامه ریزی انجام شود.

3- نقش فایروال در امنیت شبکه
فایروال یک سد امنیتی برای جلوگیری از حملات مخرب از خارج شبکه است. در نظر داشته باشید که داشتن یک فایروال مطمئن امنیت شبکه‌ی شما را در مقابل عوامل خارجی تأمین می‌کند و به همین دلیل نصب و پیاده سازی صحیح آن از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که فایروال به درستی نصب نشود ممکن است در مقابل دسترسی خارجی مقاومت لازم را نداشته باشد و یا در مقابل برخی دسترسی‌های داخلی به دلیل عملکرد ناصحیح محدودیت ایجاد کند و موجب بروز مشکل برای کاربران شبکه شود.

4- نصب آنتی ویروس شبکه
قطعاً خدمات شبکه بدون نصب یک آنتی ویروس دقیق و مطمئن ناتمام می‌ماند. یکی از مهم‌ترین کارهایی که در مرحله نهایی و قبل از تست شبکه انجام می‌شود، نصب یک آنتی ویروس دقیق و مطمئن است که در مراحل تست شبکه باید عملکرد آن نیز مورد تست و بررسی قرار بگیرد. یک آنتی ویروس مطمئن شبکه را از خرابی‌های مکرر که بر اثر ورود ویروس‌ها و بدافزارها ایجاد می‌شود، حفظ می‌کند.

5- شبکه خصوصی مجازی (VPN)
ایجاد یک شبکه‌ی خصوصی مجاز به جلوگیری از حمله‌ی هکرها و ایجاد یک سطح امنیتی بالا کمک زیادی می‌کند. برای دریافت مشاوره در مورد نحوه‌ی ایجاد یک شبکه‌ی VPN و ارتقاء امنیت شبکه باید مشاوران و کارشناسان آوش نت تماس بگیرید.

خدمات مربوط به فضای ابری و سرور مجازی در آوش نت

بسیاری از دارندگان شبکه از خدمات نوین که در سراسر جهان به شبکه‌های سازمان‌ها اضافه شده است بی اطلاع هستند. یکی از این خدمات شبکه، اضافه کردن سرور مجازی ابری و داشتن سرور اختصاصی است. اما مزایای فضای ابری نسبت به هاست اشتراکی اولیه که شبکه روی آن راه اندازی می‌شود چیست؟ سرور ابری چه مزایای دارد که صرف هزینه برای آن را از نظر اقتصادی توجیه می‌کند؟

1- عدم محدودیت مکانی
در فضای ابری نیازی به قرارگیری اعضای مختلف شبکه در یک موقعیت مکانی نیست و اعضای شبکه از هر موقعیت مکانی می‌توانند به این سرور متصل شوند

2- امنیت اطلاعات شبکه در مقابل حوادثبه دلیل مجازی بودن این سرور و عدم ذخیره اطلاعات روی هارد دیسک‌های فیزیکی، اطلاعات شما در مقابل حوادثی از قبیل سرقت، آتش سوزی و غیره ایمن خواهد بود.

3- کاهش هزینه‌ها
زمانی که از هارد دیسک‌های فیزیکی استفاده می‌کنید باید بر اساس پیش بینی مقدار نیاز به فضا، هارد تهیه کنید. حال اگر مقدار فضای تهیه شده از میزان شبکه کمتر باشد، برای ذخیره‌ی اطلاعات به مشکل خواهید خورد و در صورتی که مقدار فضای تهیه شده از نیاز شبکه بیشتر باشد، هزینه اضافی انجام شده است. در فضای ابری این مشکل وجود ندارد و شما بر اساس مقدار استفاده شبکه از فضای ابری هزینه پرداخت می‌کنید. در صورتی نیاز به فضای بیشتر، در هر زمان می‌توان از طریق پنل اختصاصی سرور را ارتقاء داد و هزینه آن را پرداخت کرد.

4- عدم نیاز به خرید رایانه و سرور سخت افزاری
در صورت استفاده از سرور مجازی دیگر نیازی به داشتن سرور اختصاصی وجود ندارد و هزینه‌های گزاف برای نصب و راه اندازی سرور را پرداخت نخواهید کرد. همچنین هزینه‌های مربوط به تعمیر و نگهداری سرور و پشتیبانی 24 ساعته از فهرست هزینه‌های شرکت شما حذف خواهد شد.