خدمات شبکه | مشاوره انواع خدمات شبکه

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۵۰۶ ۳۰۶ ۹۱ – ۰۲۱

خدمات شبکه آوش نت

شما دقیقا جای درستی آمدید

شرکت آوش نت ارائه دهنده مشاوره و خدمات این زمینه و ارائه راهکارهای تخصصی در این زمینه است.

پیاده سازی اصولی شبکه یکی از مهمترین دغدغه‌های کارفرمایان است. ما این دغدغه‌‎ها را تا حد امکان کم کرده ایم.

ما با تکیه برکارشناسان متخصص و متعهد، آماده ارائه خدمات شبکه در محل در تمامی حوزه ها همانند خدمات پسیو شبکه و خدمات اکتیو شبکه از جمله خدمات مجازی سازی سرور و دسکتاپ در بخش های مختلف، خدمات مشاوره، خدمات سیستم های تلفنی و VoIP هستیم.

جدا از تخصص و مهارت، تمرکز اصلی ما روی جلب رضایت مشتری بوده و سرویس های پیاده سازی شده متناسب با نیاز های شرکت شما ارائه خواهند شد.

 

آیا به دنبال یک متخصص شبکه حرفه ای در کمترین زمان هستید؟

تخصص‌‎های ما در زمینه شبکه

ما در زمینه های زیر آماده ارائه مشاوره رایگان، پیشنهاد و پیاده سازی راه کارهای تخصصی و فنی برای شبکه های کامپیوتری شما هستیم.

رفع ایرادات شبکه

با یک تلفن و ارتباط با کارشنایسان حرفه ای ما می‌توانید در کمترین زمان ممکن ایرادت شبکه خود را به صورت حضوری یا غیر حضوری رفع کنید

راه اندازی شبکه

مشاوره قبل از اجرا، بازدید از محل مشتری در صورت امکان و مشاوره خرید تجهیزات به صرفه، یکی از مهمترین خدمات شبکه های کامپیوتری شرکت آوش نت است.

خدمات پسیو شبکه

راه اندازی، کابل کشی، ترانکینگ و داکت کشی و همچنین ساخت زیرساختی متناسب با نوع شبکه و حجم کاری شما یکی دیگر از تخصص های ماست.

خدمات اکتیو شبکه

بعد از راه اندازی سیستم شبکه ای نیاز به کانفیگ های نرم افزاری و ساخت یک شبکه پایدار و امن است. همچنین چک کردن اطلاعات و صحت درستی شبکه دیگر خدمات آش نت است.

نصب و پیکربندی تجهیزات شبکه

نگهداری و پشتیبانی تجهیزات پسیو واکتیو شبکه از دیگر تخصص های ما در این زمینه است.

راه اندازی دامین

برای استفاده بهینه تر از شبکه های کامپیوتری باید یک دامین راه اندازی کرده و از خدمات بینظیر ان استفاده کنید. ما آماده ارائه مشاوره و راه اندازی دامین هستیم.

اعزام کارشناس حضوری

در صورتی که امکان اعزام حضوری کارشناس باشد، در کمترین زمان ممکن تکنسین های ما آماده ارئه خدمات حضوری هستند.

راه‌اندازی سیستم ذخیره سازی

اطمینان از عملکرد و کارایی شبکه یکی دیگر از واجبات هر مجموعه است. ما در این بخش سیستم بک آپ گیری دوره ای را برای ششرکتها فراهم خواهیم کرد.

دوربین مدار بسته

این روزها ضرورت خدمات دوربین‌ مدار بسته برای همه آشکار شده است. بخش بزرگی از احساس امنیت در کسب و کار و زمینه فعالیت شما را این دستگاه تامین می‌کند.

پشتیبانی شبکه

بازدیدهای دوره ای از زیر ساخت پسیو و همچنین تست شبکه و چک کردن قسمت اکتیو شبکه از دیگر انواع خدمات ما است.

خدمات VoIP

اقتصادی ترین و با کیفیت ترین خدمات سیستم های تلفنی Voip را به شما ارائه خواهیم داد. با اجرای voip از امکانات بی نظیر آن بهره مند می‌شوید.

فروش تجهیزات دست دوم

دستگاهای مینی پی سی و تلفن های تحت شبکه استوک می‌تواند جایگزین خوبی برای کاهش هزینه های راه اندازی یک شبکه باشد. بهترین و با کیفیت ترین این تجهیزات را برای شما ارسال خواهیم کرد.

یک مجموعه نیاز به چه خدمات شبکه ای دارد؟

پشتیبانی

تماس با کارشناسان آوش نت

کارشناسان آوش نت آماده پاسخگویی به شما هستند. هر سوالی در زمینه راه اندازی و پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری دارید با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی هم انجام می‌شه؟

خدمات پشتیبانی شبکه در هر زمینه ای امری بسیار مهم، جهت نگه داری کیفیت و کارایی خدمات انجام شده است، چه بسا خدمات بی‌کیفیت باعث آزرده خاطر شدن کارفرما و پرسنل مجموعه می‌شود، ما به این موضوع کاملا آگاهیم و به همین دلیل پلن های مختلفی را برای پشتیبانی تقدیم شما می‌کنیم، تا با تضمین خدمات خود و پشتیبانی خدمات، حس رضایتمندی را در شما افزایش دهیم.

با پیگیری رضایت شما از نصب و راه اندازی بخشی از پشتیبانی ما انجام می‌شود.

پس از آن در صورت نارضایتی یا وجود مشکل، کارشناسان ما جهت عیب یابی اقدام خواهند کرد.

مشاوره چی رایگانه !

همین الان میتوانید از مشاوره رایگان َشبکه استفاده کنید و با متخصصین‌  مجموعه آوش نت تماس بگیرید و شرایط خودتون رو با ما در میان بگذارید.
ما بهترین راه حل را به شما پیشنهاد خواهیم کرد که هم از لحاظ هزینه برای کسب و کار شما به صرفه باشه و هم بهترین کارایی را برای مجموعه شما داشته باشه.
شما برای مشاوره می‌توانید از طریق  واتساپ و یا شماره تماس با ما در ارتباط ارتباط باشید و در مورد کسب و کار خود از ما مشاور بگیرید.

در واقع می‌توان گفت شرکت هایی که این خدمات را ارائه می‌دهند مدیریت و راه اندازی بخش زیر ساخت یک مجموعه بزرگ یا کوچک را به عهده می‌گیرند. یه در واقع ستون فقرات شبکه یک سازمان دست مجموعه هایی همانند ما است. 

ما در چند بخش خدمات مربوط به شبکه را ارائه می‌دهیم. یکی از این خدمات مربوط به پسیو یا در واقع بخش پسیو و زیر ساخت می‌باشد. 

در بخش زیر ساخت که شامل کابل کشی، مستند سازی، بازدید از محل پروژه و  خرید تجهیزات می‌شود، بعد از تماس مشتری و بررسی پروژه کارشناس مربوطه به محلی که مشتری تعیین می‌کند مراجعه کرده و بعد از بازدید و تعیین نقشه اولیه و برآورد هزینه اولیه و مشاوره با دیگر کارشناسان مجموعه، مشخص می‌کند که چه تعداد تجهیزات و چند متر کابل مورد نیاز است. 

در مرحله بعدی نیاز است که پیش فاکتور برای مشتری ارسال شود. در این مرحله دو پیش فاکتور یک عدد با تجهیزات نو و یک عدد با تجهیزات دست دوم ارسال می‌شود. دقت داشته باشید که همیشه نیاز نیست که تمامی وسایل را نو تهیه کرد. در برخی موارد خرید وسایل کار کرده به صرفه تر و مناسب تر است. بعد از تایید کارفرما تکنسین ها به محل پروژه رفته و شروع به کار می‌کنند. بهتر است که در حین کار اگر کارفرما اگر جای نود را می‌خواهد عوض کند به تکنسین بگوید و این مورد را به انتهای کار موکول نکند. 

بعد از اتمام کار مرحله تست کابل کشی است. با دستگاه هایی که در اختیار دارند کابلها را چک کرده تا از انتقال دادها اطمینان حاصل کنند. بعد از آن نوبت به نصب تجهیزاتی مانند روتر، سوئیچ و کامپیوترها و … می‌رسد. 

تمامی دستگاه ها که نصب شد، تست نهایی شبکه صورت می‌گیرد. 

یکی دیگر از خدماتی که در این زمینه ارائه می‌شود زمینه اکتیو است. در زمینه خدمات اکتیو شبکه می‌توان گفت که هر گونه فعالیت نرم افزاری و تنظیماتی که کارشناسان شبکه انجام می‌دهند شامل این دسته می‌شود، اما به طور دقیق تر موارد زیر را در بر می‌گیرد: 

  • نصب انواع نرم افزار
  • کانفیگ دستگاه های سخت افزاری همانند سوئیچ و …
  • نصب و راه اندازی اکتیو دایرکتوری دامین و … 
  • پشتیبانی شبکه 
  • امنیت شبکه 
  • راه اندازی سیستم تلفنی voip 
  • پشتیبانی voip 
  • راه اندازی کریو 
  • و….