مجموعه آوش نت در روز های 16،15،14 آذر ماه تعطیل می‌باشد

خدمات پسیو شبکه در کرج

اجرای خدمات پسیو شبکه در کرج + ترانکینگ

خدمات پسیو شبکه در کرج

عملیات زیر ساخت شبکه شامل نصب راه اندازی و کابل کشی را پسیو می‌گویند. شاید این کار به نظر ساده بیاید اما در اصل اگر یک نا متخصص یا یک فرد بی تجربه انجام دهد، ممکن است بعدها به مشکلات زیادی برخواهید خورد. گاهی رفع این ایرادات به نظر ساده، هزینه های زیادی را برای شرکت ها دارد که ممکن است از هزینه راه اندازی هم گران تر تمام شود.

  1. قطعی و وصلی شبکه
  2. افت کیفیت
  3. عدم توانایی گسترش

و… از جمله مشکلاتی است که در صورت اجرای اشتباه پسیو می‌تواند بوجود بیاید.

خدمات پسیو شبکه در کرج شرکت آوش نت

شبکه‌های کابل یکی از پایدارترین بسترهای شبکه، بخش بسیار عمده از انتقال اطلاعات را در دنیای امروز بر عهده دارند. این شبکه‌ها با توجه به نوع کابل و تجهیزاتی که در کنارشان استفاده می‌شود دارای سرعت انتقال اطلاعات و پهنای باندهای مختلفی هستند.

پشتیبانی

تماس با کارشناسان آوش نت

کارشناسان آوش نت آماده پاسخگویی به شما هستند. هر سوالی در زمینه راه اندازی و پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری دارید با ما تماس بگیرید.

مشاوره راه اندازی شبکه

خدمات مشاوره شبکه می‌تواند به صورت حضوری یا تلفنی به مشتریان عزیز ارائه شود. در این بخش به شما خواهیم گفت که برای راه اندازی چه سیستمی برای شرکت و یا سازمان شما بازدهی بهتری دارد.

بهترین روش با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید به شما پیشنهاد می‌شود. انتخاب مناسب از مشکلات بعدی جلوگیری خواهد کرد.

طراحی قسمت پسیو شبکه

نقشه محل پیاده سازی شبکه به دقت بررسی خواهد شد. برندهای مناسب با توجه به بودجه تعیین شده و طراحی اجزای داخلی شبکه، قرارگیری نودها و رک ها در این بخش بررسی خواهد شد.

مطالب مرتبط: پشتیبانی شبکه در کرج

داکت کشی

داکت در دو مدل عادی و با قابلیت نصب پریز، قابل اجراست. در مدل معمولی، داکت با ظرفیت مناسب انتخاب و پریز های بسیار مستحکم و شکیل در محل کاربران نصب می گردد.

در مدل با قابلیت نصب پریز ابتدا ترانک ها کار گذاشته می‌شوند.  پریز ها سربندی شده و در کادر های مربوط نصب می شود.

کابل کشی

  • Cat5
  • Cat6
  • Cat7

در قسمت از خدمات پسیو شبکه در کرج کابل کشی اگر استاندارد های لازمه اجرا نشود، ممکن است با افت سرعت و کیفیت در شبکه مواجه شوید. حداقل فاصله مناسب ۳۰ سانت از کابل های برق فشار ضعیف می باشد.

حداکثر طول مجاز کابل باید در نظر گرفته شود.

خدمات پسیو شبکه در کرج

نصب پریز شبکه

بعد از قسمت کابل کشی سر بندی های لازم در سمت کلاینت (کاربر نهایی) انجام می شود.

پریز شبکه شامل:

  1. باکس
  2. فریم
  3. کیستون

داخل آن می شود. در نصب روی دیوار ابتدا بک باکس نصب و سپس فریم روی آن نصب می شود. در مدل داخل ترانک ابتدا کادر نصب و سپس فریم روی کادر نصب می شود.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید. خدمات کابل کشی در کرج

نصب پچ پنل در خدمات پسیو شبکه در کرج

برای آرایش مناسب تر و دسترسی آسان تر از پچ پنل برای مرتب سازی استفاده می‌شود. سربندی این پچ پنل ها مطابق استاندارد 568A یا 568B انجام می شود.

نصب و آرایش رک

بعد از کابل کشی در صورت استفاده از رک برای امنیت و بازدهی بالا، بهترین روش جلوگیری از بهم ریختگی آرایش رک است. آرایش این تجهیزات به یک تکنسین شبکه کمک می‌کند تا بعدها برای جابجایی و اضافه کردن یا کم کردن کابل و … به مشکلی برنخورد.

نصب دوربین مدار بسته

نصب فیزیکی و تنظیم دوربین ها جزو خدمات پسیو شبکه در کرج است. دوربین های طراحی شده با توجه به نیاز مجموعه مطابق نقشه در محل خود نصب و فیکس می شود.

کلیه اتصالات دوربین مدار بسته در باکس قرار گرفته شده و در صورت نیاز مخفی می شود. تنظیم این تجهیزات پس از راه اندازی و مشاهده تصاویرهای با کیفیت دوربین ها مطابق با پوشش مناسب انجام می گیرد.

برای نصب دوربین مدار بسته کرج می‌توانید با ما در تماس باشید.

تست شبکه

پس از انجام عملیات کامل خدمات و رضایت کارفرما، تست کامل شبکه انجام می‌شود تا اگر ایرادی در قسمتی از کار وجود داشته باشد قبل از ترک متخصص شبکه از محل ایرادات برطرف شود.

در صورت نیاز می‌توانید از خدمات نصب و راه اندازی دامین و خدمات نرم افزاری و اکتیو آوش نت هم استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *