خدمات پسیو شبکه | اقتصادی ترین و بهترین اجرای پسیو در شبکه

بدون اتلاف وقت و در کمترین زمان برات کابل کشی می‌کنیم

خدمات راه اندازی پسیو و زیر ساخت شبکه آوش نت

خدمات پسیو شبکه آوش نت

مراحل اجرای پسیو شبکه توسط آوش نت

ما در مجموعه آوش نت برای اجرا و نگهداری پسیو شبکه (Passive) مراحل مختلفی را به ترتیب در نظر گرفته ایم تا هم کیفیت کار و همچنین زمان تحویل پروژه به صورت دقیق مشخص شود و بیشترین بازدهی را داشته باشد.

مرحله اول : بازدید از مکان پروژه

در این مرحله بازدید توسط کارشناسان متخصص شبکه انجام می‌گیرد و اطلاعات مورد نیاز برای طراحی پروژه و صدور پیش فاکتور جمع‌آوری می‌شود.
اطلاعاتی مورد نیاز مانند: متراژ پروژه،  تعداد نود های مورد نیاز،  مکان مناسب برای قرار گیری رک و تجهیزات شبکه

مرحله دوم: طراحی زیر ساخت

در این مرحله طراحی و خدمات شبکه با همکاری کارفرما صورت می‌گیرد و سعی می‌شود با نگاه به آینده و در نظر گرفتن امکان تغییرات، جابجایی و حتی ارتقا یا حتی تمام موارد طراحی گردد تا تغییر وسعت در آینده بدون هیچ گونه مشکلی انجام گیرد

مرحله سوم: مشاوره خرید تجهیزات

کارشناس شبکه با توجه به نیازهایی که پروژه دارد و با توجه به هزینه ای که کارفرما در نظر دارد، بهترین دستگاه‌ها را چه نو و چه استوک پیشنهاد خواهد داد. 
اگر کارفرما این تجهیزات را خودش تهیه نکند، کارشناس شبکه دستگاه‌های مورد نیاز را خریداری کرده.  

مرحله چهارم: اجرا ( کابل کشی، نصب و آرایش رک )

پس از خریداری کردن تجهیزات مورد نیاز در این مرحله کابل کشی و ترانکینگ به صورت استاندارد و منظم انجام می‌گیرد. سپس رک در صورت نیاز نصب شده و تجهیزاتی مانند: مودم، سوییچ، سرور و … درون رک قرار می‌گیرد. 

پس از نصب درون رک یا جایگیری دستگاه‌ها، نوبت کانفیگ نرم افزاری و خدمات اکتیو شبکه موارد مختلف است. 

مرحله پنجم: سنجش شبکه

در این مرحله از خدمات پسیو شبکه که آوش نت به شما ارائه می‌دهد تمام نود ها تست و تمام سرویس‌ها که در فرآیند اکتیو انجام گرفته در حضور کارفرما تست می‌گردد. 

ما تا پایداری کامل شبکه در کنار شما خواهیم بود. همچنین مستندات شبکه توسط پسیو کار شبکه نیز تحویل کارفرما قرار می‌گیرد.

برای راه‌اندازی و اجرای پسیو شبکه تماس بگیرید

کارشناسان آوش نت آماده هر گونه خدمات در زمینه زیرساخت و کابل کشی از راه اندازی تا پشتیبانی هستند

به خدمات پسیو نیاز دارید؟

برای دیدن جدول هزینه های پسیو کلیک کنید

این چیزیه که ما انجام می دهیم

خدمات پسیو آوش نت ​

مشاوره 

قبل از اقدام به راه اندازی این سیستم، مشاوره رایگان را با کارشناسان ما تجربه کنید تا بهترین و به صرفه ترین راهکار را برای مجموعه شما در نظر بگیرند 

طراحی نقشه 

مهمترین مرحله قبل از اجرا داشتن نقشه مناسب برای راه انداز به بهترین شکل است. در این مرحله به بررسی دقیق فیزیکی، منابع موجود، نودها، سیستمها و… می‌پردازیم. 

اجرا

سعی ما این است در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت همراه با استانداردهای لازم خدمات پسیو را برای مشتریان اجرا کنیم. 

اجرای پسیو شبکه شامل چه مواردی می‌شود؟

کابل کشی

داکت کشی و ترانکینگ

نصب دوربین مداربسته

نصب و آرایش انواع رک ایستاده و دیواری

نصب تجهیزات شبکه: روتر، سوییچ و...

نصب نودها، پریزها، کیستون‌ها و …

نقشه‌کشی شبکه

بررسی زیر ساخت

بهینه سازی زیر ساخت شبکه‌های قدیمی

فاکتور‌های تاثیر گذار بر افزایش هزینه اجرای پسیو شبکه

هدف

قبل از هر چیزی شما باید هدف خود را از راه اندازی و اجرای پسیو شبکه مشخص کنید هدف کارفرما مهم ترین عامل در تعیین هزینه‌های پروژه است.

محل اجرا

محل اجرای پروژه در تعیین قیمت پروژه تاثیر گذار است. کارفرما باید مشخص کند که میزان قرار است در مکان فعلی بماند و یا آیا قرار است که نودها جابجا شوند یا خیر

 

پهنای باند مورد نیاز

پهنای باند مورد نیاز شما تعیین کننده هزینه های مصرفی و همچنین زحمتی که نصاب می‌کشد دارد. با انتخاب پهنای باند مناسب با حجم کاریتان، هزینه‌ راه اندازی پایین می‌آید.

 

داکت و ترانکینگ

نوع ترانکینگ و یا استفاده از داکت معمولی به جای ترانکینگ با توجه به بودجه کارفرما در تعیین هزینه دارای اهمیت فراوانی است.

نوع کابل انتخابی

نوع کابل مصرفی و نحوه کابل کشی شبکه در تعیین قیمت پروژه اهمیت زیادی دارد. گاهی اوقات کارفرما نیازی به هزینه های اضافی اجرای پسیو شبکه نیست و با کابل‌های معمولی تر هم همان کارایی را خواهد داشت.

آینده نگری

آینده‌نگری با در نظر گرفتن توسعه پروژه در آینده قبل از انجام آن می‌تواند هزینه‌ای که سالها بعد قرار است بپردازید را به شدت کاهش دهد

متراژ

محاسبه دقیق متراژ و تعداد تجهیزات و اجناس مصرفی بیشترین تاثیر را در هزینه های شما دارد. اگر کارشناس شبکه یا شرکتی که خدمات پسیو ارائه می‌دهد به خوبی و دقیق متراژ مکان پروژه شما را تعیین نکند، باعث خرید تجهیزات اضافه شده و هزینه های شما به شدت بالا می‌رود.

تجهیزات

در انتخاب تجهیزات مناسب برای شبکه باید دقت فراوانی داشته باشید و حتما از متخصصین این زمینه مشاوره دریافت کنید تا بهترین و مقرون به صرفه ترین امکانات را برای مجموعه خود تهیه کنید. همچنین همیشه خرید دستگاه‌های نو برای شما به صرفه نیست و موارد استوک هم می‌تواند همان کارایی را داشته باشد.

نوع شبکه (بیسیم یا سیمی)

با اینکه هزینه استفاده از شبکه بیسیم یا وایرلس پایین‌تر می‌باشد باید در نظر گرفت که حتی شبکه بیسیم نیز نیاز به کابل کشی دارد و عمده هزینه‌های خدمات پسیو شبکه در خرید تجهیزاتی است که درون رک قرا می‌گیرد.

شرح خدمات
تعداد
واحد
مبلغ (تومان)
کابل کشی (شبکه، کواکسیال، دوربین، برق)
1
متر
تماس بگیرید
نصب داکت
1
متر
تماس بگیرید
نصب ترانک
1
متر
تماس بگیرید
نصب پریز ماژولار روی ترانک (شبکه و تلفن)
1
عدد
تماس بگیرید
نصب پریز روکار (شبکه و تلفن)
1
عدد
تماس بگیرید
نصب پریز توکار (شبکه و تلفن)
1
عدد
تماس بگیرید
نصب و آرایش رک دیواری
1
عدد
تماس بگیرید
نصب پچ پنل 24 پورت
1
عدد
تماس بگیرید
نصب و آرایش رک ایستاده
1
عدد
تماس بگیرید
بستن تجهیرات بر روی رک (سرور و …)
1
عدد
تماس بگیرید
ساخت پچ کورد همراه سوکت
1
عدد
تماس بگیرید
نصب اکسس پوینت
1
عدد
تماس بگیرید
سوراخکاری دیوار معمولی
1
عدد
تماس بگیرید
جمع آوری کابل و داکت و ترانک و سایر تجهیزات
معادل 30% مبلغ نصب

چرا بستر سازی و پسیو شبکه مهمه؟

تقریبا می‌توان گفت که تمام سازمان‌ها نیاز به ارتباط داخلی بین کارمندان و همچنین ارتباط با شعب مختلف و ارتباط اینترنتی دارند و ارتباط به بخش جدا نشدنی از هر سازمانی تبدیل شده است. در هر مجموعه نیاز به موارد گوناگونی از سرویس‌ها برای تسهیل در فرآیند کار وجود دارد و بستر تمام سرویس هایی که در بالا ذکر شد زیر ساخت و خدمات پسیو شبکه است

 

چرا آوش نت را برای پسیو شبکه انتخاب کنیم؟

آوش نت در کنار راه اندازی زیر ساخت مجموعه شما، در بخش اکتیو و تمامی سرویس های شبکه کنار شما خواهد بود، همچنین آموزش برخی از سرویسهای شبکه را در اختیار شما گذاشته تا مشتریان بتوانند بهترین عملکرد را در زمان پشتیبانی شبکه داشته باشند و یا دیگر نیازی به پشتیبانی از طرف هیچ شرکتی نداشته باشند.

راه اندازی با کیفیت بالا در اولین فرصت
ما در مجموعه آوش نت تمام تلاش خود را داریم تا در کمترین زمان ممکن مجموعه مشتریان خود را بررسی و بهترین راهکار ممکن را به آنها پیشنهاد دهیم.
پشتیبانی بدون قید و شرط
هر طور که شما مایل باشید خدمات مد نظر را دریافت خواهید کرد. مشتری باید از مجموعه ما راضی باشد و راضی بماند.
ما اینجاییم برای پشتیبانی بهتر و کاهش دغدغه مدیران
تیم پشتیبانی ما همیشه آماده ارائه خدمات با کیفیت و کمک به مشتریان عزیز در سریع ترین زمان است. در کمترین زمان ممکن آماده پشتیبانی از زیرساخت مجموعه شما هستیم.
Previous
Next

آوش نت ارائه دهنده خدمات پسیو و کابل کشی شبکه

مشاوره راه اندازی پسیو لازمه؟

حتما قبل از هرگونه اقدام به خرید کالا برای زیرساخت شبکه با یک کارشناس حرفه ای مشورت کنید. همین الان می‌توانید از مشاوره رایگان استفاده کنید و با متخصصین‌ مجموعه آوش نت تماس بگیرید و شرایط خودتان را با ما در میان بگذارید.
کارشناسان ما بهترین راه حل را به شما پیشنهاد خواهیم کرد که هم از لحاظ هزینه برای کسب و کار شما به صرفه باشه و هم بهترین کارایی را برای مجموعه شما داشته باشه.
برای مشاوره می‌توانید از طریق واتساپ و یا شماره تماس با ما در ارتباط ارتباط باشید و در مورد کسب و کار خود از ما مشاور بگیرید.

سوالات متداول