بهترین شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات voip کدام است؟

آنچه در این مقاله می‌خوانید

بهترین شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات ویپ از لحاظ نرم افزاری و نصب و راه اندازی کدام است؟  نگران نباشید در این مقاله به شما خواهیم گفت که بهترین شرکت های voip در ایران که متخصص نصب و پشتیبانی هستن کدامند و چه ویژگی هایی دارند. و در قسمتی دیگر به شرکت هایی که نرم افزار ویپ را ارائه داده اند می‌پردازیم.

بهترین شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات voip در ایران کدام است؟

چند سالی است که در ایران هم سرویس های تلفنی ویپ رایج شده و بسیاری از مشاغل و سازمان های بزرگ و کوچک از این تکنولوژی برای ارتباطات مجموعه شان استفاده می‌کنند که تاثیر مثبتی در کار خود از بکارگیری این فناوری گرفته اند.

اکثر شرکت هایی که ارائه دهنده این خدمات هستند یکسان کار می‌کنند اما تفاوت آنها در قیمت، کیفیت و امکاناتی است که در اختیار کاربرها و سازمان ها قرار می دهند. ما در این بخش سعی کرده ایم که بهترین شرکت های ارائه دهنده ویپ (voip) در ایران را برای شما معرفی کنیم.

ترتیب شرکت های نام برده شده دلیلی بر بهتر بودن آنها نیست.

voiping

ویپینگ ، حاصل یک تفکر واقع گرا و نمادین در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ( ICT ) کشور عزیزمان ایران می باشد. این شرکت یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده سرویس ویپ است که در تهران مشغول به کار است.

همچنین این شرکت آموزش های زیادی را برای کاربران خود گذاشته است.

رایان پشتیبان

این شرکت با داشتن کارشناسان متعهد و ارائه خدمات متفاوت در زمینه پشتیبانی شبکه و خدمات شبکه توانسته جلب رضایت بسیاری از مشتریان خود را طی این سالیان طولان داشته باشد و همواره سعی می نماید با ارائه خدمات مطلوب و به موقع اعتماد بیشتری نسبت به خدمات خود جلب نماید.

آرک فاوا

شرکت فاوا پویان آرک با نام تجاری آرک فاوا (ArcFava) در سال ۱۳۹۰ با هدف ارایه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات و پشتیبانی فروش محصولات شبکه و آی تی تأسیس گردید.

امروزه این مجموعه‌ با راه اندازی بخش های مختلف تخصصی و با تکیه بر دانش، تخصص و تعهد کارکنان جوان خود در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات حضور پررنگی دارد.

الو ویپ

بهترین شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات voip بعدی ال ویپ است. این شرکت هم همانند دیگر شرکت های معرفی شده در تهران مستقر است و ارائه دهنده این سرویس است.

شایگان

شرکت هنر توسعه و ارتباطات شایگان ارائه کننده خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری ، مجازی سازی سرورها ، خدمات ویپ ، تامین تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه ، فروش و نصب دکل مهاری و لینک های رادیویی موضوع فعالیت خود را پشتیبانی و حمایت از تمام کاربران فناوری اطلاعات در کشور می‌داند و به عنوان یک اصل این موضوع را پذیرفته است

ماهان ویپ

ماهان ویپ در سال 1387 به عنـوان یکـی از زیـر مجموعـه های گـروه شـرکتـهای انتـقال داده ماهان فعالیـت خـود را شـروع کرد در این قریب به 1 دهه ماهان ویپ با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریـق توسعـه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسـات خصوصـی و دولتـی، می‌کوشــد کسب‌ و‌ کار مشتریانـش را بــه عنـوان شـرکای تجـاری خود، توسعه دهد

نوین ویپ

نوین ویپ با هدف ارائه خدمات ارتباطات تلفنی مانند نصب و راه اندازی سرور ویپ (مرکز تلفن تحت شبکه)، واگذاری خط تلفن از اپراتورهای ثابت کشور، فروش تجهیزات ویپ و شبکه فعالیت خود را آغاز کرده است.

آوش نت 

یکی از بهترین شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات voip آوش نت است. ما یک تیم جوان و با انگیزه هستیم که فعالیت خودمان را از مهر ماه سال ۹۸ شروع کردیم و با تجربه‌ای که طی چندین سال بدست آوردیم تصمیم گرفتیم یک مجموعه‌ای را راه اندازی کنیم به نام آوش نت تا بتوانیم تجربیات موفق خودمان را در اختیار شما قرار دهیم.

 

پشتیبانی

تماس با کارشناسان آوش نت

کارشناسان آوش نت آماده پاسخگویی به شما هستند. هر سوالی در زمینه راه اندازی و پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری دارید با ما تماس بگیرید.

 

برای دیدن خدمات voip کلیک کنید.

بهترین نرم افزار های ویپ

 asterisk

این نرم افزار بنیان گذار و جز اولین‌هاس سیستم تلفنی ویپ و PBX است که توسط ِDigium به صورت متن باز ارائه شده است. در حقیقت برای استفاده از PBX در شبکه نیاز به یک سرور نرم افزاری خواهیم داشت که asterisk  این وظیفه را ب عهده دارد.

Free PBX

Free PBX  به عنوان یک رابط کاربری و گرافیکی تحت وب برای asterisk عمل می‌کند. قابلیت‌هایی حتی بیشتر از asterisk را به صورت گرافیکی و بسیار ساده برای کاربر به وجود آورده است. این محصول در سال 2004  ارائه شد و در سال 2015 شرکت سنگوما به عنوان پشتیبان و توسعه دهنده رسمی این پلتفرم متن باز معرفی شد.

Elastix

این نرم افزار یک پکیج کامل مرکز تلفنی ویپ را برای شما به ارمغان می‌آورد. می‌توان گفت در زمان پیدایش یکی از پر قدرت‌ترین و بهترین نرم افزار ها برای یک مرکز تلفن با بهترین و کامل‌ترین امکانات است. Elastix به صورت کامل بر روی هسته asterisk طراحی شده و از رابط و قابلیت های Free PBX استفاده می‌کرد. این پلتفرم شمال امکاناتب مانند فکس، میل سرور،

Issable

از نسخه 4 به بعد پلتفرم نرم افزاری elastix تیم دیگری با نام Issable دست به کار شد و در ابتدا تغییرات ظاهری شروع به کار کرد و از آن به بعد این سیستم تلفنی با نام Issable فعالیت می‌کند که در حقیقت همان elastix است که در حال آپدیت و افزوده شدن امکانات بیتشر می‎‌باشد. این سیستم در حال حاضر جز محبوب ترین سیستم‌های تلفنی وویپ می‌باشد.

3CX

این نرم افزار یک PBX کامل است که بر پایه پروتکل SIP فعالیت می‌کند. این نرم افزار هسته اختصاصی خودش را دارد. جالب است بدانید که در سال 2016 این شرکت elastisx  را خریداری کرد و بعد از ان Elastix دیگر رایگان نبود و با هسته خود 3CX  ارائه شد.

سخن آخر 

ما سعی کردیم در این مقاله بهترین شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات voip در ایران و شرکت های نرم افزاری ویپ را معرفی کنیم.

اگر شما هم شرکتی را می‌شناسید که خدمات مناسبی را ارائه می‌دهند حتما به ما معرفی کنید.

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
دیدن تمام دیدگاه ها
×

برای شروع گفتگو کارشناس مورد نظر خود را از لیست زیر انتخاب نمایید

×