ویدیو خارجی

برند چیست و از چه عناصری تشکیل شده است؟
اساساً، برند شما به نحوه درک مردم از شما بازمی‌گردد. لوگو جنبه مهمی از هویت برند شماست، اما برند سازی وب‌سایت مقوله‌ای عمیق‌تر است. وقتی صحبت از هویت برند به صورت آنلاین می‌شود، مسائل بیشتری برای فکر کردن به‌جز وب‌سایت شما وجود دارد. برند باید در بسیاری از پلتفرم‌ها و رسانه‌ها بدرخشد و سازگار باشد. برند سازی یک کسب‌وکار باید با تجزیه‌وتحلیل دقیق فرهنگ شرکت، مشتریان هدف و ارزش‌های موردنظر شروع شود.

برای کسب رتبه بهتر در موتورهای جستجو، یک وب‌سایت باید به هر طریق ممکن در معرض دید قرار گیرد. برند سازی به این فرایند کمک می‌کند و تصویری را برای یک وب‌سایت ایجاد می‌کند و آن را برای مشتریان بالقوه برجسته می‌نماید. برند شما به‌راحتی ازنظر ترافیک در شبکه قابل‌تشخیص است. برای برندتان باید چیزی داشته باشید تا آن را از رقبا متمایز کند. رنگ، تصاویر و متن نقش مهمی در موفقیت برندتان دارند. برند سازی وب‌سایت و طراحی موفق در یک لحظه ایجاد نمی‌شود. با برنامه‌ریزی محتاطانه و طوفان فکری دقیق تکامل می‌یابد. طراحی وب‌سایت و برند با درک کسب‌وکار مشتریان هدف آغاز می‌شود.

عناصر یک برنداگرچه هر برندی دارای عناصر متفاوتی است و هر شرکتی سطوح متفاوتی از اهمیت را در جوانب مختلف قرار می‌دهد، اما همچنان می‌توانید این سه جزء اصلی را برای هویت هر برند در نظر بگیرید.

ا انتخاب می‌کنند و به شما اعتماد می‌کنند. در ادامه پنج قانون در برندسازی وب‌سایت آمده است

1. تعیین کنید که چه کسی هستید و چه شکلی هستید.
بدانید چه کسی هستید. اگر درک نکنید، مشتریانتان نمی‌توانند موقعیت فروش منحصربه‌فرد شمارا درک کنند. با نوشتن پنج کلمه برای توصیف برند سازی وب‌سایت شروع کنید، سپس آن را به یک کلمه محدود کنید. هنگام ساختن وب‌سایت خود این کلمه را به‌عنوان شعار خود در نظر داشته باشید.

سپس بفهمید چگونه به نظر می‌رسید. به برخی از شرکت‌هایی که آن‌ها را تحسین می‌کنید نگاه کنید. از چه رنگ‌ها و قلم‌هایی برای انتقال برند خود استفاده می‌کنند؟ چه تصاویری؟ همه این جزئیات را باهم در یک سند قرار دهید و آن را راهنمای برند خود بنامید. آن را با کارکنان خود به اشتراک بگذارید و مشتریان را برای بازخورد انتخاب کنید.