مجموعه آوش نت در روز های 16،15،14 آذر ماه تعطیل می‌باشد

خدمات Voip

پشتیبانی voip

بدون اتلاف وقت و در کمترین زمان مشکل ویپتو حل می‌کنیم

خدمات پشتیبانی VoIP

خدمات پشتیبانی Voip امری بسیار مهم پس از نصب و راه اندازی ویپ است و حتی می‌توان گفت تکمیل کننده اقدامات نصب می‌باشد.

اینکه با مسیر تکنولوژی همگام شدید و اقدام به راه اندازی Voip کردید باعث پیشی گرفتن از رقبا می‌شود. اما آیا ماجرا اینجا تمام می‌شود؟

تکنولوژی مدام بروز می‌شود. همانطور که هر سیستم مبتنی بر علم و تکنولوژی نیاز به بروز رسانی دارد، ویپ نیز از این قاعده مستثنی نیست.

پشتیبانی ویپ مشکلات مربوط به آن را به حداقل می‌رساند. اگر می‌خواهید بدانید خدمات مربوطه شامل چه مواردی می‎‌شوند با ما همراه باشید.

چرا استفاده از خدمات پشتیبانی Voip اهمیت دارد؟

اولین موردی که باید به آن تاکید کرد پشتیبانی پس از نصب است. کلیه موارد اعم از نرم افزاری و سخت افزاری مورد بررسی قرار می‌گیرد. کارشناسان ویپ از عملکرد صحیح آن سیستم باید مطمئن شوند.

پس از آن نیز به مورد زمان آن سیستم نیاز به بروزرسانی، بکاپ گیری، افزودن امکانات جدید و… دارد. که همه این موارد توسط یک متخصص باید انجام شود.

نیاز به پشتیبانی در همه مراحل احساس می‌شود. به همین دلیل بر آن تاکید می‌شود.

 

پشتیبانی ویپ

پشتیبانی Voip به چند صورت انجام می‌شود؟

خدمات پشتیبانی voip

بررسی سیستم ویپ در قالب دوره‌های منظم

یکی از روش‌های پشتیبانی ویپ به صورت دوره‌‌ای است. کارشناسان مجموعه طی زمان‌های مشخص که از قبل با کارفرما توافق شده است، به محل مورد نظر مراجعه می‌کنند. بررسی‌های لازم صورت می‌گیرد. از نظر سخت افزاری و نرم افزاری همه موارد بررسی میشود.

این نوع پشتیبانی از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر به موقع و با دقت انجام نشود می‌تواند خسارت‌هایی ایجاد کند.

عیب یابی سیستم Voip در صورت درخواست کاربر

علاوه بر چک کردن و بررسی‌های دوره‌ای، در صورتی که سیستم ویپ کاربران دچار مشکلی شود و یا اینکه نیاز به ایجاد تغییراتی در آن باشد، متخصصان Voip برای ارائه خدمات پشتیبانی سرویس ویپ Voip به محل مورد نظر مراجعه می‌کنند.

در این نوع از خدمات پشتیبانی Voip کارشناسان در صورت ایجاد مشکل به صورت غیرحضوری و یا حضوری برای حل آن اقدام می‌کنند.

خدمات پشتیبانی Voip شامل چه مواردی می‌شود؟

سیستم ویپ از لحاظ سخت افزاری بررسی می‌شود تا از مشکلات احتمالی جلوگیری شود. همچنین در صورت وجود مشکل، اقدامات مربوط به عیب یابی و رفع ایراد انجام خواهد شد.

backupCreated with Sketch.

از اطلاعات مورد نظر شما بکاپ گرفته می‌شود.

همانطور که می‌دانید اطلاعات بسیاری به وسیله سیستم ویپ برای شما ثبت می‌شود.یکی دیگر از خدمات پشتیبانی بکاپ گرفتن از این موارد است.

ارتقا سیستم از دیگر موارد مهم است.

سیستم شما طبق آخرین بروزرسانی‌های موجود آپدیت می‌شود تا از کلیه امکانات بتوانید استفاده کنید و به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

Created by Yuvika Koulfrom the Noun Project

ارائه مشاوره در زمینه ویپ توسط یک شرکت پشتیبان صورت می‌گیرد.

احتمالا شما از خیلی از امکانات و دسترسی‌های سیستم Voip اطلاع ندارید. یک شرکت پشتیبانی ویپ این امکانات را برای شما شرح می‌دهد.

خدمات پشتیبانی Voip توسط شرکت آوش نت

برای دریافت خدمات پشتیبانی Voip از طریق شرکت‌های مربوطه می‌توانید اقدام کنید. اما برای دریافت بهترین امکانات باید به فرد یا شرکت متخصص در این زمینه مراجعه کنید. آوش نت با دارا بودن موارد زیر از بهترین شرکت‌های موجود در این زمینه است.

  1. حضور کارشناسان و متخصصان حرفه‌ای برای ارائه خدمات Voip
  2. رسیدگی به مشکلات در کمترین زمان ممکن
  3. حضور به موقع و سریع کارشناس مربوطه در محل مورد نظر
  4. عقد قرارداد و ذکر کلیه موارد لازم در آن
پشتیبانی

تماس با کارشناسان آوش نت

کارشناسان آوش نت آماده پاسخگویی به شما هستند. هر سوالی در زمینه راه اندازی و پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری دارید با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول درباره پشتیبانی ویپ

پشتیبانی

خدمات پشتیبانی VOIP امری بسیار مهم، جهت نگه داری کیفیت و کارایی خدمات انجام شده است، چه بسا خدمات بی‌کیفیت باعث آزرده خاطر شدن کارفرما و پرسنل مجموعه می‌شود، ما به این موضوع کاملا آگاهیم و به همین دلیل پلن های مختلفی را برای پشتیبانی تقدیم شما می‌کنیم، تا با تضمین خدمات خود و پشتیبانی خدمات، حس رضایتمندی را در شما افزایش دهیم.

با پیگیری رضایت شما از نصب و راه اندازی بخشی از پشتیبانی ما انجام می‌شود.

پس از آن در صورت نارضایتی یا وجود مشکل، کارشناسان ما جهت عیب یابی اقدام خواهند کرد.

پشتیبانی دوربین مدار بسته
مشاوره رایگان دوربین مدار بسته

مشاوره رایگانه !

همین الان میتوانید از مشاوره رایگان استفاده کنید و با متخصصین‌  مجموعه آوش نت تماس بگیرید و شرایط خودتون رو با ما در میان بگذارید.
ما بهترین راه حل را به شما پیشنهاد خواهیم کرد که هم از لحاظ هزینه برای کسب و کار شما به صرفه باشه و هم بهترین کارایی را برای مجموعه شما داشته باشه.
شما برای مشاوره می‌توانید از طریق  واتساپ و یا شماره تماس با ما در ارتباط ارتباط باشید و در مورد کسب و کار خود از ما مشاور بگیرید.